Juniorka válcuje soupeře

22.09.2018 | Večeřa David

HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ : HC LITOMYŠL 0:11 /0:2,0:6,0:3/
góly: 2x Nešpor, 2x Dudek, 2x Voříšek, Zahradník, Večeřa, Fila, Adámek, Edl
asistence: 2x Edl, 2x Večeřa, 2x Zahradník Vl., 2x Vytlačil, Voříšek, Pakosta, Háněl, Adámek,
Ševčík, Zahradník Jan

HC LITOMYŠL : HC ORLI LANŠKROUN 10:0 /3:0,6:0,1:0/
góly: 3x Voříšek, 3x Dudek, Vytlačil, Edl, Bláha, Večeřa
asistence: 2x Večeřa, 2x Voříšek, 2x Edl, 2x Zahradník, 2x Fila, Bláha, Ševčík

V Rehau aréně jsme od počátku měli navrch, byť soupeř v první třetině vzdoroval. Po řadě nevyužitých šancí padly 2 pěkné góly do branky domácího golmana 0:2. Druhá třetina přinesla brankostroj hostů po mnoha pěkných kombinacích 0:6. Třetí třetina se již dohrávala v tréninkovém tempu s vědomím dnešního těžkého zápasu s nevyzpytatelnými Orly z Lanškrouna, se kterými máme posledních několik sezón vyrovnanou bilanci. Celkově si odvážíme z Moravské vítězství 11:0 po jednoznačném průběhu, několik šancí domácích zlikvidoval jistě hostující golman. Střelecky se zapsaly všechny 3 lajny a také všechny musíme pochválit za snahu o kombinační hokej s mnoha krásnými gólovými akcemi.

V sobotu doma s obávaným Lanškrounem byl průběh zápasu obdobný, soupeře jsme přehrávali kombinačním hokejem a lepším bruslením od začátku zápasu, přičemž několik nebezpečných střel zlikvidoval výborně chytající Vašek Kubín v brance domácích.

V pátek 28.září nás čeká dohrávka 2.kola RLJ na horké půdě v POLIČCE  od 16:15 hodin, zveme věrné fanoušky ve sváteční večer do Poličky povzbudit Litomyšlské juniory v jejich doposud famozní jízdě základní skupinou.

V sobotu 29.září pak přivítáme již v odvetném zápase asi největšího soupeře ve skupině -TJ Lokomotiva ČESKÁ TŘEBOVÁ, v 17.00 hodin na zimním stadioně v Litomyšli.

Muži | Středa 13.03.2019, 19:00
HC Skuteč - HC Litomyšl