Ladislav Klement |

Konec: 16.00 hod.
Místo: Sportovní areál za Sokolovnou
Strava:
Sportovní areál za Sokolovnou (obědy a svačiny)
Cena: 3 800 Kč

Během tábora navštívíme různorodá sportoviště v Litomyšli, včetně Sportovního areálu za Sokolovnou, Fotbalgolfu, Letního a Zimního stadionu. Každý den bude vaše dítě pod vedením licencovaných trenérů a pedagogů objevovat nové hry a soutěže, rozvíjet sportovní dovednosti a tvořit nezapomenutelné zážitky.

Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelný týden plný sportu, přátelství a zábavy na Sportovním příměstském táboře v Litomyšli!

Vše je pod záštitou Českého svazu ledního hokeje a hokejového klubu HC Litomyšl, čímž zaručujeme bezpečné a podpůrné prostředí pro vaše děti.

Nemusíte se starat o občerstvení, obědy a svačiny jsou zajištěny ve Sportovním areálu za Sokolovnou.

INFORMACE

CO S SEBOU NA TÁBOR

Doklady a potvrzení:

- kopie kartičky pojištěnce (fyzická kopie, nebo odeslat předem do e-mailu)
- prohlášení o bezinfekčnosti (stáhnete
 ZDE)

Sportovní oblečení:
- trička, kraťasy, tepláky, mikina
- tenisky vhodné na sportovní aktivity, náhradní ponožky

Ostatní:
- kšiltovka, opalovací krém
- další osobní věci podle potřeby (osobní léky, brýle atd.)

CO ZAJISTÍ KLUB

Zázemí
- dostatečný a bezpečný prostor pro sportovní aktivity
- zázemí k dispozici po celý čas
- dozor nad dětmi v průběhu tábora
- sociální zařízení

Strava a pitný režim
- v ceně je vždy zahrnuto stravování – svačiny a obědy po celou dobu tábora
- snadný přístup k pitné vodě na všech tréninkových místech

Bezpečnostní opatření:

- zdravotní péče neustále k dispozici

SPECIÁLNÍ SLEVA PRO SOUROZENCE

Sourozenci, kteří se společně zúčastní kempu/příměstského tábora, získají od SPORTOVNÍHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA LVÍČEK slevu až 250,-.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
- při společné registraci na příměstský tábor dostane každý ze sourozenců slevu ve výši 250,-

STORNO PODMÍNKY

V případě potřeby stornovat účast na hokejovém kempu platí následující podmínky:
- stornování přihlášky 60 a více dní před začátkem příměstského tábora bude zpoplatněno stornovacím poplatkem ve výši 50% z celkové zaplacené částky
- stornování přihlášky později, tedy 30 - 60 dní před začátkem příměstského tábora, znamená stornovací poplatek ve výši 80% z celkové zaplacené částky
- v případě, že se jedinec nemůže zúčastnit ze zdravotních důvodů, vyžadujeme potvrzení od lékaře, v tomto případě nebude účtován žádný stornovací poplatek
- v případě, že dítě, který se odhlásil, zajistí náhradu, která se zapojí do výuky místo něj, nebude účtován žádný storno poplatek.

SUMER DEVELOPMENT CAMP 2024

SUMMER DEVELOPMENT Datum: 29. 7. – 1. 8. 2024 | ukončení 1.8 ve 12:30 Místo: Zimní Stadion Bystřice nad Pernštejnem Ubytování a...