Junioři Choceň jasně přehráli

14.09.2018 | Večeřa David

JUNIOŘI- HC LITOMYŠL : HC SPARTAK CHOCEŇ  11:0 /4:0,4:0,3:0/, 3.kolo RLJ

góly: 3x Dudek, 2x Vytlačil, 2x Zahradník Láďa, Večeřa, Voříšek, Edl, Háněl
asistence: 2x Zahradník Láďa, Večeřa, Voříšek, Vytlačil, Dudek, Polák, Zahradník Honza, Adámek, Bláha

V domácí premiéře nastoupili junioři ve 3.kole RL proti tradičnímu rivalovi z Chocně, ale tentokráte se žádné drama či vyhrocený zápas nekonal. Soupeř s menším počtem hráčů a k tomu několika dorostenci ročníku 2004 nekladl velký odpor a do zakončení se dostával ojediněle, a když, tak náš brankář střelecké pokusy zlikvidoval. Po většinu času jsme hráli u soupeře ve třetině, ať už při hře 5 na 5, občas i 5 na 4, a někdy i v oslabení. Po první třetině 4:0 už se dohrávalo v tréninkovém tempu, i tak byly občas k vidění hetké hokejové kombinace zakončené také hezkými góly nebo alespoň gólovými šancemi, kterých bylo nespočet. Nutno podotknout, že vzhledem k šíři a věkovému průměru Choceňského kádru bylo vítězství spíše povinností a slabší soupeř už ve skupině nejspíš nebude, proto nelze výsledek dnešního zápasu nijak přeceňovat a je nutné se soustředit na další zápasy s cílem bodovat a přiblížit se postupu ze základní skupiny. Příští víkend juniory čeká zápas v Moravské Třebové v PÁTEK 21.9 ve 20.00 hodin v Rehau aréně, v SOBOTU 22.9  pak přivítají HC Orly Lanškroun v 17.00 hodin na ZS v Litomyšli.

Muži | Neděle 18.11.2018, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl