S ledem se rozloučili turnajem

26.03.2018 | Petr Šilar

Závěr sezony patřit nejmenším hokejistům, pro které si oddíl připravil turnaj. V neděli 25. března se na ledě utkalo sedm týmů systémem každý s každým. Skvělá organizace a početné publikum znamenaly, že loučení se sezonou bylo úspěšné.

Více než osmdesát děti si užilo turnajovou atmosféru se vším všudy. Navíc o celkovém pořadí rozhodl až poslední zápas, takže o napětí bylo postaráno do konce. Domácí hráči se nenechali zahanbit a získali bronzové medaile. Vítězství si odvezl celek z Pardubic. Všechny týmy však získaly odměnu a to i díky firmě BTTO z Litomyšle, která převzala nad turnajem záštitu. Udíleny byly i individuální ceny. Předávat poháry a medaile pomohl i starosta Litomyšle Radomil Kašpar. Nejlepším hráčem turnaje byl oceněn Oliver Klusoň z domácího týmu. Poděkování za organizaci turnaje si zaslouží hokejový klub, sponzoři, obsluha bufetu a také šéftrenér mládeže Stanislav Mečiar, který zápolení dětí zhodnotil. „Turnaj se povedl. Radost měli děti i rodiče. Jsem moc rád, že se nikdo nezranil. Chtěli bychom, aby se tato akce stala tradicí.“

Pořadí: Pardubice, Choceň,Litomyšl,Chrudim,Rychnov nad Kněžnou, Česká Třebová,Lanškroun,

Soutěž o nejrychlejší hráče vyhrál Max Píša (Pardubice). Nejlepší hráč: Oliver Klusoň (Litomyšl)

Nejlepší brankář: Šimon Matoušek (Choceň)

Muži | Středa 13.03.2019, 19:00