Starší dorostenci končí sezonu porážkou v Mělníku, celkově však na pěkném 7.místě

19.03.2018 | Večeřa David

HC JUNIOR MĚLNÍK : HC LITOMYŠL 12:5 /4:0, 4:1, 4:4/
Góly: 2x Vytlačil, Svatoš, Zahradník, Bláha
Asistence: Edl, 2x Zahradník, 2x Svatoš, 2x Večeřa, Bláha

V gólové přestřelce, kde měl navrch hokejově vyspělý a skvěle bruslící tým domácích mladíků, jsme rozhodně nehráli tak špatně, jak by napovídal výsledek. Rozdíl byl v jednoduchém a přímočarém zakončování akcí domácími hráči, podpořené výborným bruslením. Našim klukům nechyběla snaha a bojovnost, bohužel jsme šance nedokázali proměnit a naopak chybami ve vlastním pásmu soupeři nabídli rychlé góly v první třetině. Hra se posléze vyrovnala, ale domácí byli jednoznačně produktivnější. Až v poslední třetině se podařilo skore korigovat. Závěr zápasu skončil několika šarvátkami a vylučováním na obou stranách. V konečné tabulce jsme skončili na 7.místě se stejným bodovým ziskem 30 bodů jako Kralupy nad Vltavou, bohužel ale za nimi vinou horšího skore ze vzájemných zápasů. Každopádně ale nejvvýše z mužstev naší Pardubické skupiny, Třebíč, Světlá i Chotěboř zůstaly v tabulce za námi. Do kvalifikace o extraligu staršího dorostu jde zaslouženě mužstvo Jabloneckých vlků, kteří suverénně naši nádstavbovou skupinu ovládli. V boji o extraligu SDO se střetnou s Přerovem a Ústím nad Labem. Na druhém místě skončil tým Nového Města nad Metují a třetí po zásluze Mělník.

Muži | Středa 13.03.2019, 19:00
HC Skuteč - HC Litomyšl