Starší dorostenci utrpěli v Kralupech debakl

06.03.2018 | Večeřa David

HK KRALUPY NAD VLTAVOU : HC LITOMYŠL  9 : 0 /3:0, 4:0, 2:0/

Výrazně oslabený tým našich starších dorostenců /chyběli útočníci Zahradník, Svatoš a Kuba Voříšek, dále obránci Polák se Ševčíkem/ neměli od začátku zápasu na rozjetého soupeře hrajícího na 3 kompletní a vyrovnané pětky nejmenší šanci. V první třetině jsme měli několik slibných příležitostí, ale bezchybný golman domácích nám nedovolil se radovat ani jednou. Postupně se z utkání stala exhibice Kralupských, kteří nám tak i s úroky oplatili porážku z litomyšlského ledu 3:5. Jediným pozitivem je zapojení se Honzíka Pakosty po několikaměsíční pauze způsobené zraněním a operací, kdy Honza odehrál s chutí celý zápas a ukázal, že hokej hrát nezapomněl :-) Dorostence čekají poslední dva zápasy sezony, kdy se stále i přes prohry v posledních zápasech drží na krásném 5.místě. Nyní přivítají tento PÁTEK 9.3 v 19.30 hodin HC BENÁTKY NAD JIZEROU /v prvním zápase jsme vyhráli v Benátkách 4:2/ a měli bychom nastoupit snad v kompletní sestavě i s hráči, kteří nastupují za A -tým. Očekává se tuhý boj o udržení pozic v našlapané tabulce RLSD. V posledním zápase pak hrajeme na ledě 3.týmu tabulky HC JUNIOR MĚLNÍK.V Mělníku hrajeme v neděli 18.března od 11.30 hodin. Na oba zápasy zveme fanoušky a především Fanclub Jiskry, aby nás povzbudili v boji o udržení umístění na předních místech tabulky. Přijďte nám fandit !!!

Muži | Neděle 18.11.2018, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl