Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáct potlesků nezaznělo

08.10.2020 | Petr Šilar

Tým z Poličky se po letech vrátil do krajského přeboru. Utkání hrané vprostřed týdne však rozhodně nemělo parametry derby. Nejenže na tribunách chyběli diváci, ale zápas byl rozhodnut během několika minut. Nově formující se tým se i tak dočkal čestného úspěchu. 

E0016 | Středa 07.10.2020, 18:30
 

HC Spartak Polička - HC Litomyšl

3:12

0:5,1:3,2:4

Branky: 26. Pachl (Šerejch), 47. Jindra (Kunstmüller) 52. Jindra Kunstmüller - 2. Vaňo (Cink,Bažant), 7. Pilavka (Dvořák), 13 Švec (Skoumal,Vomočil), 14. Barkóci (Holík), 16. Cink, 23. Pilavka (Ondráček, Dvořák), 35. Voříšek (Jakubec), 40. Voříšek (Jakubec), 41. Skoumal (Vomočil,Pilavka), 46. Vaňo (Bažant), 51. Vomočil, 59. Jakubec (Jankovský)  


Rozhodčí: Vepřovský - Křivohlavý, Říha

Vyloučení:6:5 Využití:1:2 

HC Spartak Polička: Vít (Řehoř) - Čermák, Klíma, Prokop, Nunvář, Štěrba - Zobač, Pachl, Pazourek, Martinů, Boštík, Jindra, Cihlář, Šerejch, Štola, Nečas, Kunstmüller

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) - Jankovský, Holík, Švec, Bažant, Dvořák, Ondráček - Skoumal, Cink,Vaňo, Vomočil, Barkóci, Pilavka, Voříšek, Jakubec, Háněl

Komentář
 
 
 

Do zápasu v Poličce nastoupila Litomyšl téměř v plné sestavě a už od prvních minuty dávala najevo, kdo je pánem kluziště. První dva rychlé góly zlomily odpor soupeře a do konce první dvacetiminutovky se tak jejich počet zastavil na číslovce pět. „Hrálo se prakticky na jednu branku, ale herní projev nebyl ideální. Ve hře bylo dost nepřesností a hráči nedodržovali co jsme si řekli. Pouštěli jsme tak soupeře do šancí a po první třetině jsme mohli jít do šaten za stavu 3:3,“ řekl trenér Jakub Bažant.

Ve druhé časti zareagovali hráči Spartaku na šestý gól Jiskry a gólman Horáček tak poprvé lovil puk ze své branky. To však nezastavilo litomyšlskou eskadru, která do ještě dva góly přidala. Po druhé siréně tak svítilo na tabuli skóre 1:8.

Do poslední třetiny bylo velmi těžké hledat motivaci pro pokračování v zápasu. „Řekli jsme si, že je potřeba se připravit na další zápas abychom prodloužili sérii výher,“ ozřejmil situaci v kabině Jakub Bažant. Proslov zabral, a tak se předváděný projev značně zlepšil a stejně tak i soupeř, který rozhodně nechtěl odcházet z ledu s ostudou. Výsledek poslední části hry – 2:4, tak naznačil, že Polička má sice mladý kádr, ale s potenciálem do budoucna.


 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant, trenér HC Litomyšl: „Zápas bez diváků byl divný a bylo to nepříjemné pro oba celky. Doufám, že s to brzy zlepší a budeme moci pozvat diváky na zimák. Pokud se však vše podaří, tak chceme přenášet domácí utkání na facebookovém profilu, kde uveřejníme také bližší informace."

Aktuální články
Vydřená výhra v Lanškrouně

Junioři zlomili odpor soupeře v závěru utkání.

 
Není horší sestava. Je jen tým!

Litomyšl zajížděla na led doposud neporažené Chrudimi. Domácí nastoupili v plné polní proti výrazně omlazené sestavě Litomyšle....

 
Juniorka potvrdila v Chocni průběžné vedení v soutěži

Vyrovnaný zápas rozhodla třetí třetina ve které Litomyšl během devíti minut 3x skórovala a bere tři body. Po odehrání 6. kol je v...

 
Derby s Chocní mělo atmosféru a hlavně vítězný konec
 
Zlepšená hra v přesilovkách a ztráta dvou bodů
 
Další tři body a jedeme dál
 
Rozhovor s Ondřejem Dvořákem
 
Tři body, ale sezona teprve začíná
 
Rozhovor s Kamilem Nimmerrichterem
 
TÝDEN HOKEJE
 
Utkání
Muži | Středa 13.10.2021, 18:30
E0024
3:4
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
Muži | Středa 20.10.2021, 18:30
E0032
6:7
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS