Aleš Půlpán v rozhovoru pro Fanklub HC Litomyšl

11.09.2022 | Daniela Holingerová

HOLA HOLA, DALŠÍ ROZHOVOR VOLÁ!

Naším dalším hostem mé pravidelné nedělní chvilky je sportovec a jeden z bratrů.

ALEŠ PULPÁN

Hráč, který hájil barvy Trutnova nebo pražských Letňan. Sportovec tělem i duší, který nedbá nejen o svůj zevnějšek. Jeho kroky ho zavedly až ke kulturistice a zjištění, že vystoupit ze své komfortní zóny se vyplatí.

Znal jsi někoho z kluků z kabiny ještě předtím než jsi k nám zavítal?

,,Znal jsem Matěje Bažanta, se kterým jsme se potkali v Šumperku. Pak Filipa Stoklasu, se kterým jsem se na pár zápasů potkal v Chotěboři, ale to už je pravěk.” (směje se)

V šatně budeš sdílet také místo s bráchou Tomášem. Jak se těšíš? Hráli jste spolu někdy?

,,Na tohle se těším moc. Můj brácha je zároveň jeden z nejlepších přátel, takže se těším, že se s ním uvidím daleko víc a nebude se muset tolik věcí řešit po telefonu. Pokecáme cestou na trénink v autě. Jinak jsme spolu byli v Trutnově, Vrchlabí a Nové Pace, takže to, že sedíme v jedné kabině nám rozhodně cizí nebude.”

Tvým velkým koníčkem je fitness. Jaké jsou tvé největší úspěchy?

,,Absolutní vítězství Světového poháru a zisk profesionální karty. Letos jsem si vyzkoušel i "těžší" kategorii, kde jsem také získal profesionální kartu a to na Natural Classic v Brně.”

Pro HC Litomyšl Daniela

Hladká výhra v Hlinsku

Juniorka si z prvního zápasu nové sezóny veze tři body z Hlinska.

PRVNÍ SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ

HC Litomyšl : HC Spartak Poličkazveme diváky na první kolo KLM v neděli 25.9.2022 v 17:00 hod

Tomáš Půlpán v rozhovoru pro Fanklub HC Litomyšl

HOLA HOLAA, POSLEDNÍ ROZHOVOR PŘED SEZONOU VOLÁ! Přípravné zápasy jsou v plném proudu. Ještě než celá sezona vypukne naplno,...