I TY MŮŽEŠ PÍSKAT HOKEJ

02.08.2022 | Ladislav Klement

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej !!!

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V rámci Česka působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže. „Potřebujeme ale neustále rozšiřovat tým rozhodčích, abychom byli schopni obsazovat velké množství hokejových utkání, a to jak rozhodčími na ledě, tak pomocnými rozhodčími v boxu. Kampaň cílí především na současné a bývalé hráče, a všechny, kteří se pohybují kolem ledního hokeje. Rádi uvítáme jakoukoli pomoc,“ říká centrální koordinátor projektu I ty můžeš pískat hokej Martin Maťašovský.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují a úspěšně absolvují základní seminář rozhodčího na led, obdrží rozhodcovský dres zcela zdarma.

„Řídit utkání na vrcholných mezinárodní akcích, v KHL nebo ELH pro mě byla vždycky čest a zároveň odpovědnost. Před dvaceti lety by mě rozhodně nenapadlo, kam se bude moje rozhodcovská kariéra ubírat, a že budu mít příležitost být toho všeho součástí. Hokej mi dal jedinečnou šanci zažít atmosféru olympijských her a mistrovství světa, poznat nové lidi a procestovat celý svět,“ říká Antonín Jeřábek, současný rozhodčí extraligy se zkušenostmi z olympiád a KHL.

Více informací včetně předběžné registrace a přímého kontaktu naleznete na webové stránce www.piskejhokej.cz.

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost. I ty můžeš pískat lední hokej. Pojď do toho s námi!

Změny v A-týmu - sezóna 2022/23

A-tým do nové sezóny projde obměnou kádru. Odcházejícím hráčům přejeme hodně štěstí a nové hráče v týmu vítáme.

Rozlosování regionální juniorské ligy na sezónu 2022/23

Juniorka bude hrát v nadcházející sezóně regionální ligu juniorů.

Zhodnocení uplynulé sezóny 2021-2022

Článek - zpravodaj města Litomyšle