Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáct potlesků nezaznělo

08.10.2020 | Petr Šilar

Tým z Poličky se po letech vrátil do krajského přeboru. Utkání hrané vprostřed týdne však rozhodně nemělo parametry derby. Nejenže na tribunách chyběli diváci, ale zápas byl rozhodnut během několika minut. Nově formující se tým se i tak dočkal čestného úspěchu. 

E0016 | Středa 07.10.2020, 18:30
 

HC Spartak Polička - HC Litomyšl

3:12

0:5,1:3,2:4

Branky: 26. Pachl (Šerejch), 47. Jindra (Kunstmüller) 52. Jindra Kunstmüller - 2. Vaňo (Cink,Bažant), 7. Pilavka (Dvořák), 13 Švec (Skoumal,Vomočil), 14. Barkóci (Holík), 16. Cink, 23. Pilavka (Ondráček, Dvořák), 35. Voříšek (Jakubec), 40. Voříšek (Jakubec), 41. Skoumal (Vomočil,Pilavka), 46. Vaňo (Bažant), 51. Vomočil, 59. Jakubec (Jankovský)  


Rozhodčí: Vepřovský - Křivohlavý, Říha

Vyloučení:6:5 Využití:1:2 

HC Spartak Polička: Vít (Řehoř) - Čermák, Klíma, Prokop, Nunvář, Štěrba - Zobač, Pachl, Pazourek, Martinů, Boštík, Jindra, Cihlář, Šerejch, Štola, Nečas, Kunstmüller

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) - Jankovský, Holík, Švec, Bažant, Dvořák, Ondráček - Skoumal, Cink,Vaňo, Vomočil, Barkóci, Pilavka, Voříšek, Jakubec, Háněl

Komentář
 
 
 

Do zápasu v Poličce nastoupila Litomyšl téměř v plné sestavě a už od prvních minuty dávala najevo, kdo je pánem kluziště. První dva rychlé góly zlomily odpor soupeře a do konce první dvacetiminutovky se tak jejich počet zastavil na číslovce pět. „Hrálo se prakticky na jednu branku, ale herní projev nebyl ideální. Ve hře bylo dost nepřesností a hráči nedodržovali co jsme si řekli. Pouštěli jsme tak soupeře do šancí a po první třetině jsme mohli jít do šaten za stavu 3:3,“ řekl trenér Jakub Bažant.

Ve druhé časti zareagovali hráči Spartaku na šestý gól Jiskry a gólman Horáček tak poprvé lovil puk ze své branky. To však nezastavilo litomyšlskou eskadru, která do ještě dva góly přidala. Po druhé siréně tak svítilo na tabuli skóre 1:8.

Do poslední třetiny bylo velmi těžké hledat motivaci pro pokračování v zápasu. „Řekli jsme si, že je potřeba se připravit na další zápas abychom prodloužili sérii výher,“ ozřejmil situaci v kabině Jakub Bažant. Proslov zabral, a tak se předváděný projev značně zlepšil a stejně tak i soupeř, který rozhodně nechtěl odcházet z ledu s ostudou. Výsledek poslední části hry – 2:4, tak naznačil, že Polička má sice mladý kádr, ale s potenciálem do budoucna.


 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant, trenér HC Litomyšl: „Zápas bez diváků byl divný a bylo to nepříjemné pro oba celky. Doufám, že s to brzy zlepší a budeme moci pozvat diváky na zimák. Pokud se však vše podaří, tak chceme přenášet domácí utkání na facebookovém profilu, kde uveřejníme také bližší informace."

Aktuální články
TRÉNUJ DOMA | 6. Reakční rychlost a koordinace

Nová série tréninkových videií #trénujdoma pracuje s rozšířenými cviky v oblasti reakční rychlosti a koordinace. Potřebné pomůcky...

 
Smutná zpráva z kabiny Slovanu

Konec roku přinesl smutnou zprávu. Dne 30. prosince zemřel Libor Kobza. Tento hráč s šestkou na zádech se zapsal do statistik v Moravské...

 
Aktuálně platná vládní nařízení

Momentálně mohou dle vládních nařízení trénovat pouze kategorie, které za normálních okolností hrají soutěž...

 
ROZPIS TRÉNINKŮ NA PROSINEC 2020
 
Na kus řeči - Matěj Bažant
 
A-tým daroval krev litomyšlské nemocnici
 
Na kus řeči - Jakub Dušan Vaňo
 
TRÉNUJ DOMA | 2. Agility trénink (rychlost, výbušnost)
 
Hokej mi chybí, je součástí mého života, líčí Bažant a točí videa
 
TRÉNUJ DOMA | 1. Agility trénink (žebřík)
 
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 18:30
E0016
HC Polička - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS