Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brankáři přestřelku nepřipustili

17.10.2018 | Petr Šilar

Hlinečtí koně mají pořádnou páru a hrát proti nim není žádná procházka růžovou zahradou. Jistota v bráně a trpělivá hra dopředu však slavila úspěch a dva body jsou doma. 

E0030 | Středa 17.10.2018, 18:30
 

HC Hlinsko - HC Litomyšl

4:5 pp

3:3, 1:0, 0:1

Branky: 7. Hron (Dítě), 9. Vlček (Havel), 13. Brebera (Hron), 38. Beneš (Chvojka) - 11. Skoumal (Cink, Pilavka), 15. Mečiar (Švec, Křesťan) , 18. Pilavka (Cink, Skoumal), 49. Cink (Pilavka), 65. Holík (Pilavka) 


Přesilovky: 4:4 Využití: 3:1

Rozhodčí: Hájek - Poštvář, Veverka

Diváci: 113

HC Hlinsko: Saifr - Beneš, Fink, Sobotka,Zídek, Brázda, Poskočil, Vácha - Havel, Pazourek, Plachý, Hron, Vlček, Dítě, Chvojka, Homola, Brebera, Tulis, Zdražil

HC Litomyšl: Kalousek - Švec, Holík, Pazdera, Navrátil, Šklíba, Mečiar, Starý - Jankovský, Křesťan, Jakubec, Cink, Skoumal, Barkóci, Kovář, Voříšek, Vomočil, Pilavka, Budina

Komentář
 
 
 

„Místo abychom vedli o tři góly, tak jsme tři dostali,“ poznamenal k první části hry asistent trenéra Litomyšle. Nakonec nebylo tak zle, i když domácí dokázali z minima vytěžit maximum. Domácí se ujali vedení v 7. minut utkání, kdy se trefil v přeilovce trefil Chvojka – 1:0. Jeho vzoru následoval o dvě minuty později Vlček – 2:0. Na dva přesilovkové góly zareagovala první litomyšlská formace v 11. minutě, kdy si připsal gól Skoumal – 2:1. Domácí však početní výhody očividně trénovali, protože ve 13. minutě už se skóre měnilo díky Breberovi – 3:1. Litomyšl umí zabrat a ukázala to i tentokrát. Útočné choutky zužitkoval v 15. minutě Mečiar – 3:2. O tři minuty později si hru v přesilovce vyzkoušeli poprvé i hosté a bylo z toho vyrovnání z hole Pilavky – 3:3.

Druhá třetina nepřinesla zapisovatelům příliš mnoho práce. Jedna přesilovka a jeden gól. Ten se podařilo z ojedinělé šance vstřelit domácím. V 38. minutě se do kolonky střelců zapsal Beneš – 4:3. Ani se nechce věřit, že byla Litomyšl v této fázi hry lepším týmem. Hraje se však na produktivitu a a ta byla žalostná. Z patnácti střel se neujala žádná. Nutno dodat, že se vyznamenali oba brankáři. Domácí Saifr by se směle dal přirovnat k legendárnímu Pláničkovi, neboť jeho zákroky nohou, rukou nebo hlavou připomínaly hru fotbalové legendy.

„V kabině jsme si řekli, že budeme hrát trpělivě a půjdeme si pro body,“ řekl Bóďa Jakubec. Poslouchat trenéry se prostě vyplácí... Ve 49. minutě rozradostnila početnou fanouškovskou základnu první lajna. Pilavka tentokrát nahrál Cinkovi a bylo vyrovnáno – 4:4. Další gólovou radost brankáři nedopustili a došlo na prodloužení. Litomyšl dostala výhodu jednoho hráče v poli, ale to ke gólu nevedlo. Na nájezdy však také nedošlo. V čase 64:27 si Holík sjel k tyči a tam jej našel Pilavka. Výsledek? Konec zápasu – 4:5.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakub, asistent trenéra: Jsme rádi za dva body, které nám kvalitní soupeř nedal zadarmo, ale měli jsme mít tři. Poděkování patří našim fanouškům, kteří tvořili kulisu zápasu.

Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 01.03.2020, 17:00
E0150
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS