Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři přehráli Novou Paku díky vydařené první třetině

28.02.2019 | Večeřa David

HC LITOMYŠL: BK NOVÁ PAKA 8:3 /5:1,1:1,2:1/
góly:Edl,Adámek,Fila 2,Voříšek 2,Pakosta,Večeřa
asistence:Zahradník Vl,Pakosta,Bláha,Vytlačil 4,Voříšek 2,Fila,Večeřa

První díl domácího trojboje s Novou Pakou junioři zvládli především díky vydařené první tetině,resp. skvělému vstupu do utkání.V 7.40 svítilo na tabuli skore 3:0 pro domácí,na konci první třetiny pak 5:1.V její druhé části se hostům podařilo vyrovnat hru a a vsítili první gól.Druhá třetina byla ve znamení hokeje nahoru dolů s mnoha šancemi na obou stranách,góly ale padly už jenom dva,po jednom na každé straně.Na začátku třetí třetiny hosté snížili na 6:3 a utkání slibovalo drama,ale domácí odpověděli rázně 2 góly,čímž stanovili konečnou podobu výsledku-8:3.Výsledek však uplně neodpovídá poměru sil na ledě,hosté předváděli rychlý a tvrdý hokej a vytvořili si řadu gólových šancí,ale v těchto situacích nás podržel opět skvělý brankář.Novopačtí si zaslouží pochvalu za sympatický výkon a bojovnost i za nepříznivého stavu až do konce zápasu.V SOBOTU 2.3 hostí juniorka SKLÁŘE ze SVĚTLÉ nad Sázavou,netradičně již od 16.00 hodin.Soupeř nyní 2 x plně bodoval na venkovních hřištích,v Krkonoších vyhrál 4:1 a v Nové Pace 5:4.Bude jistě chtít odčinit letošní negativní bilanci s naším juiorským týmem,přijďte tedy kluky povzbudit!!!

Aktuální články
Naučme se nová jména

Drzost? Nikoliv. Výzva!  K přátelskému utkání jsme vyrazili na led úřadujícího mistra, který představil své posily. Kapitánské...

Junioři zahajují extraligové boje dnes v Brně a v neděli jedou na Valašsko

HCM WARRIORS BRNO : HC LITOMYŠL /ZS Brno-Úvoz/ pátek  13.9 - 18.30 hodin 1.kolo REDSTONE ELJ skupina Východ   VHK ROBE...