Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupeř vzdoroval pouze první třetinu

04.10.2020 | Petr Šilar

Hráči Litomyšle se z prohry v Chotěboři otřepali velmi rychle. Ve druhém zápase sezony vyrazili na dalekou pouť do Světlé nad Sázavou. Soupeř však hrál vyrovnanou partii pouze jednu třetinu. Přesvědčivé vítězství tak bylo korunováno šesti brankami. 

E0015 | Neděle 04.10.2020, 17:00
 

HC Světlá nad Sázavou - HC Litomyšl

2:6

2:3,0:2,0:1

Branky: 11. Blažek (Dolinský), 15. Blažek (Kořínek, Škareda) - 14. Vomočil (Pilavka,Skoumal), 16. Dvořák (Pilavka,Skoumal) a Barkóci (Voříšek,Vaňo), 31. Pilavka (Skoumal, Dvořák), 36. Vaňo (Voříšek,Švec), 45. Pilavka (Švec,Vomočil) 


Rozhodčí: Rulíček - Souček,Pošvár

Vyloučení:5:9 Využití: 0:1 

Diváci: 158

HC Světlá nad Sázavou: Koubský (Vácha) - Škareda, Kořínek, Adam, Špatenka, Zvěřina, Svoboda - Včela, Kardoš, Pejchal, Fixa, Dolinský, Kohout, Musil, Blažek, Kopecký, Piskač, Přibyl

HC Litomyšl: Nimmerrichter (Horáček) – Bažant, Dvořák, Jankovský, Švec, Ondráček - Vomočil, Barkóci, Jakubec Vytlačil, Skoumal, Háněl, Voříšek, Vaňo, Cink, Pilavka

Komentář
 
 
 

Drobná zranění zapříčinila změny v sestavě, ale i tak se podařilo trenérovi poskládat lajny tak, že byl soupeř pořád ve střehu. „V poslepované sestavě se kluci semkli a hráli obětavě dopředu i dozadu,“ řekl trenér Jakub Bažant.

První gól padl v 11. minutě a jeho autorem byl Blažek – 1:0. O pár chvil později však domácí hráli v oslabení a nabídnutou početní výhodu zužitkoval ve 14. minutě Vomočil – 1:1.

Domácí zareagovali velmi rychle a střelec první branky se zapsal v 15. minutě i jako autor té druhé – 2:1. Hráči Litomyšle zareagovali ještě rychleji a v 16. minutě vyrovnal Dvořák – 2:2. O 18 vteřin později navýšil Barkóci – 2:3. Do šaten tak odcházeli hosté s úsměvem na tváři.

Od druhé třetiny to byli hráči Litomyšle, kteří kontrolovali zápas. V polovině zápasu se trefil Pilavka – 2:4 a o pět minut později navýšil Vaňo – 2:5. Soupeř už se však k ničemu nedostal, a tak ve 45. minutě uzavřel gólový učet Pilavka – 2:6.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant, trenér HC Litomyšl: "Byli jsme lepším týmem, který si šel za svým cílem, a tím bylo vítězství. Mám velkou radost a těším se na další zápasy. Věřím, že bojovnost, obětavost a soudržnost vydrží a náš herní projev bude okořeněn pěknými góly."

Aktuální články
Vydřená výhra v Lanškrouně

Junioři zlomili odpor soupeře v závěru utkání.

 
Není horší sestava. Je jen tým!

Litomyšl zajížděla na led doposud neporažené Chrudimi. Domácí nastoupili v plné polní proti výrazně omlazené sestavě Litomyšle....

 
Juniorka potvrdila v Chocni průběžné vedení v soutěži

Vyrovnaný zápas rozhodla třetí třetina ve které Litomyšl během devíti minut 3x skórovala a bere tři body. Po odehrání 6. kol je v...

 
Derby s Chocní mělo atmosféru a hlavně vítězný konec
 
Zlepšená hra v přesilovkách a ztráta dvou bodů
 
Další tři body a jedeme dál
 
Rozhovor s Ondřejem Dvořákem
 
Tři body, ale sezona teprve začíná
 
Rozhovor s Kamilem Nimmerrichterem
 
TÝDEN HOKEJE
 
Utkání
Muži | Středa 13.10.2021, 18:30
E0024
3:4
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
Muži | Středa 20.10.2021, 18:30
E0032
VS.
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS