Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Ondřejem Dvořákem

30.09.2021 | Daniela Holingerová

A JE TO TU!
Začala krajská hokejová liga v Litomyšli. A spolu s ní Vám přinášíme poslední rozhovor této série. Nejde o nikoho jiného než o naši stálou hvězdičku týmu, na jednu sezonu si odskočila do České Třebové, ale my mu to vůbec nemáme za zlé. Milovník piva a buchet.
Kdo jiný než, ONDŘEJ DVOŘÁK

1) V čem vidíš největší sílu vašeho týmu v nadcházející sezóně? Máme skvělou partu.

Odešel Rosťa Pilavka, za kterého přišel Filip Stoklasa. Z obrany odešel David Jankovský a přišel Láďa Havlík. Kluci jsou super, do kabiny zapadli hodně rychle. Je s nimi sranda.


2) Jak se těšíš na novou sezónu, po tak dlouhé hokejové přestávce?

Na novou sezonu se těším hodně. Těším se na zápasy, doufám, že budou s diváky. Podle mě jsou také natěšení. Soupeři budou hodně kvalitní, letos je se na co koukat. Hlavně se těším na tu skvělou partu v kabině. Je radost tam chodit. Všechno to do sebe zapadá, super trenér, super manažér, super kustod, funguje to jak má


3) Jaké jsou vaše cíle v nadcházející sezóně?

Cíle má podle mě každý stejný. Každý by chtěl vyhrát celou soutěž. Naším cílem je se dostat do první čtyřky, abychom postoupili a hráli s tou čtyřkou z Hradecka. Rádi bychom si vybojovali skvělou pozici pro play off. Bylo by super přejít přes čtvrtfinále do semifinále a pak už se uvidí, kdo jak na tom bude.4) Jaká byla tvoje individuální příprava před sezónou?

Od března nebyla žádná, v dubnu se začínala s klukama posilovna. V květnu nám začala letní příprava, kdy jsme se do konce června scházeli třikrát týdně. Hráli jsme také inline hokej. Občas také minikopaná, následovalo 14 dní volna a v půlce srpna jsme začali chodit na led.


OSOBNÍ POSLÁNÍ:

Doufám, že letos epidemiologická situace bude dobrá a celá sezona se stihne dohrát před diváky, pro které to hrajeme. Těšíme se, že nám lidi budou chodit fandit.

Budeme se s klukama na Vás těšit na prvním mistrovském zápase krajské ligy v neděli 3. října od 17:00 proti Lanškrounu. Děkujeme!

 
Aktuální články
Vydřená výhra v Lanškrouně

Junioři zlomili odpor soupeře v závěru utkání.

 
Není horší sestava. Je jen tým!

Litomyšl zajížděla na led doposud neporažené Chrudimi. Domácí nastoupili v plné polní proti výrazně omlazené sestavě Litomyšle....

 
Juniorka potvrdila v Chocni průběžné vedení v soutěži

Vyrovnaný zápas rozhodla třetí třetina ve které Litomyšl během devíti minut 3x skórovala a bere tři body. Po odehrání 6. kol je v...

 
Derby s Chocní mělo atmosféru a hlavně vítězný konec
 
Zlepšená hra v přesilovkách a ztráta dvou bodů
 
Další tři body a jedeme dál
 
Tři body, ale sezona teprve začíná
 
Rozhovor s Kamilem Nimmerrichterem
 
TÝDEN HOKEJE
 
Rozhovor s Milanem Ostřanským
 
Utkání
Muži | Středa 13.10.2021, 18:30
E0024
3:4
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
Muži | Středa 20.10.2021, 18:30
E0032
VS.
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS