Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Orlí letka na domácím ledě kralovala

24.10.2019 | Petr Šilar

Domácí nastupovali na led po sérii nevydařených zápasů. Naopak hosté měli po nedělním zápase velmi dobrou náladu. Tu jim však chrudimští hráči sebrali svým skvělým výkonem. 

E0030 | Středa 23.10.2019, 18:30
 

HC Chrudim - HC Litomyšl

7:3

3:1, 2:2, 2:0

Branky: 3. Jiří Polák (Kišš), 11. Kalous (Kišš, Cvrček), 17. Machač (Plch), 33. Hejl (Cvrček), 39. Plch (Machač), 55. Dobiáš (Plch, Novák), 60. Novotný (Jan Polák, Štěpánek) - 3. Jakubec, 31. Voženílek (Navrátil, Ostřanský), 32. Jakubec (Švec, Voříšek)

Vyloučení: 7:2 Využití: 0:1

Rozhodčí: Veselý - Padevět,Pilný

Střely na branku: 34:23

Diváci: 316

HC Chrudim: Cvrček Dominik (Ament) – Urban, Budínský, Machač, Burkoň, Hejl, Kalous, Pilař, Klement - Novák, Koreček, Cvrček David,Polák Jiří, Kišš, Karásek, Polák O., Dobiáš, Polák Jan,Novotný, Plch, Štěpánek

HC Litomyšl: Horáček (Klička) – Mečiar, Jankovský, Šklíba, Navrátil, Bláha – Barkóci, Křesťan, Vomočil, Dvořák, Hejtmánek, Blecha,Jakubec, Voříšek, Ostřanský,Voženílek, Drobný,Švec, Šíp

Komentář
 
 
 

Chrudim hýřila aktivitou od počátku zápasu a už ve 3. minutě vedla díky Jiřímu Polákovi – 1:0. Dříve než zaschnul inkoust na zápise, tak bylo vyrovnáno. Šestnáct vteřin na to stačilo Jakubcovi – 1:1. Domácí nasadili ještě ostřejší tempo, které se hráčům Litomyšle nepodařilo zachytit. V 11. minutě se trefil Kalous – 2:1 a o sedm minut později Machač – 3:1.

Ani v druhé části domácí nezpomalili, i když si zahráli brzy po buly oslabení. V 28. minutě si Litomyšl zahrála další přesilovku, která byla tentokrát 2x2 minuty. V 31. minutě vrátil Klementa do hry Voženílek – 3:2. O minutu později se podařilo srovnat Jakubcovi – 3:3. Zopakoval se však scénář z první třetiny. Soupeř zabral a dostal se brzy do dvoubrankového vedení. Na konci 33. minuty si díky Hejlovi vzali domácí vedení – 4:3, které v závěru třetiny navýšil Plch – 5:3.

Do poslední části si hostě předsevzali, že se s výsledkem nehodlají smířit. Soupeř však byl jednoznačně proti a nenechal prostor ke kombinaci, natož ke gólové šanci. V poslední pětiminutovce se tak trefil Dobiáš – 6:2 a sedm vteřin před závěrečnou sirénou Novotný – 7:2.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "Chrudim byla lepším týmem. Domácí prostředí soupeři sedělo a šel tvrdě za vítězstvím. Náš výkon za nedělním bohužel zaostal. Chci poděkovat fanouškům, kteří nás přijeli podpořit."

Aktuální články
Hokej mi chybí, je součástí mého života, líčí Bažant a točí videa

Matěj Bažant šéfuje mládeži v Litomyšli, kde s bratrem Jakubem rozjeli vlastní videa pro domácí přípravu – #trénujdoma. Na úvod...

 
TRÉNUJ DOMA | 1. Agility trénink (žebřík)

Agility tréninkDalší série videí trénuj doma je tady, tentokrát se zaměříme na rozvoj agility s žebříkem.

 
TRÉNUJ DOMA | 3. Práce s holí (dribbling doplňující cviky)

Podívej se na poslední díl zaměřený na práci s holí, ve kterém nalezneš doplňující cviky! Další videa díky vlně pozitivních...

 
TRÉNUJ DOMA | 2. Práce s holí (dribbling s překážkou)
 
TRÉNUJ DOMA | 1. Práce s holí (dribbling)
 
UZAVŘENÍ ZIMNÍHO STADIONU !!!!!
 
O vítězství rozhodla závěrečná třetina
 
Patnáct potlesků nezaznělo
 
Soupeř vzdoroval pouze první třetinu
 
Jedna nešťastná střela a body zůstaly soupeři
 
Utkání
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Středa 28.10.2020, 17:00
E0007
VS.
HC Litomyšl - TJ Česká Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS