Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozjetí junioři Skuteč nešetřili

25.11.2018 | Petr Šilar

Zápasy proti týmům, které se krčí na spodku tabulky jsou nevyzpytatelné. Skuteč to dokázala tím, že dokázala první třetinu vzdorovat. Následně však litomyšlská mašina soupeře převálcovala. 

E0076 | Neděle 25.11.2018, 17:00
 

HC Skuteč - HC Litomyšl

3:10

1:1, 0:4, 2:5

Branky: 17. Felcman, 42. Kmoníček (Jílek), 46. Jílek (Zoulík, Lenoch) - 2. Večeřa (Jakubec), 22. Barkóci 28. Skoumal (Holík), 33. Jakubec (Barkóci), 37. Cink (Holík, Skoumal), 43. Mečiar (Pazdera), 44. Šklíba (Zahradník), 55. Zahradník (Mečiar), 56. Vomočil (Holík), 57. Cink (Bláha) 


Vyloučení: 7:6 (Navíc Vařejčko a Felcman 10 minut)  Využití: 1:1 V oslabení: 0:1

Rozhodčí: Hájek - Hájková, Teplý  

  • Střely na branku: 23:35

Diváci: 132

HC Skuteč: Dostál (Vokoun 40. minuta) - Netolický, Lenoch P.,Javůrek, Felcman, Kmoníček, Lenoch Š., - Solnička, Zoulík, Škop, Cvrček, Vařejčko, Huňáček, Kusý, Janoušek, Vágner, Jílek

HC Litomyšl: Kalousek - Holík, Pazdera, Bláha, Šklíba, Mečiar - Jankovský, Jakubec, Cink, Skoumal, Barkóci, Voříšek,Kovář, Večeřa, Vomočil, Zahradník, Budina

Komentář
 
 
 

Jak je občas těžké hledat motivaci proti soupeři, který se zatím v sezoně příliš nepředvedl, tak to předvedla Litomyšl v první třetině utkání. Sice se podařilo Večeřovi v čase 1:25 rozvlnit síť za zády gólmana, ale to bylo vše – 0:1. Následovaly minuty zmaru a když k tomu Skuteč přidala dobré bránění, tak další branky na účtě nepřibývaly. V 17. minutě se trefil Felcman a bylo vyrovnáno – 1:1

Přestávky jsou i od toho, aby se řešily problémy. Tak to se povedlo. První kdo se trefil v přesilovce byl v čase 21:47 Barkóci. Na rozdíl od Večeři, tak potřeboval ke vstřelení gólu o 22 vteřin více :) - 1:2. Další góly na sebe nenechaly čekat, a tak se trefili postupně Skoumal Jakubec a Cink. Výsledek po druhé třetině byl jednoznačný – 1:5.

Soupeř ani po přídělu v druhé části nepolevil ze svého napadání. Předvedl skvělou fyzickou vybavenost a využil každého zaváhání v obraně Litomyšle. Navíc Skuteč prostřídala gólmany. Ve 42. minutě se trefil Kmoníček – 2:5. Litomyšl na vstřelený gól reagovala dvěma v rozmezí 37 vteřin. Autoři branek byli obránci Mečiar a Šklíba – 2:7. Soupeř stihl o dvě minuty později odpovědět gólem z hole Jílka – 3:7, a le to bylo málo. Litomyšl si počkala sice dalších deset minut na vstřelení branky, ale v 55. minutě to začalo … Nejdříve uspěl Zahradník – 3:8. o minutu později Vomočil – 3:9 a necelou minutu uzavřel účet zápasu Cink – 3:10.

V příštím zápase jedeme na led Chrudimi, která má kvalitní tým a výkon ze Skutče nebude stačit. V pátek hrajeme s Hlinskem, které je nevyzpytatelné. V neděli nás čeká Chotěboř, která je ve formě. Rádi bychom však měli co nejdříve jasno o postupové pozici,“ zhodnotil zbylé soupeře ze základní časti Bohumil Jakubec.   
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra: "Jednalo se o tři povinné body. Soupeř byl velmi dobře fyzicky připraven a důrazně napadal. Projevili jsme však větší šikovnost v zakončení. Děkuji fanouškům za podporu a věřím, že nás podpoří i v následujících zápasech."

Aktuální články
HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN.

HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN

 
Junioři znovu nadělovali,tentokrát v Jaroměři

HCM JAROMĚŘ : HC LITOMYŠL 0:7 /0:0,0:3,0:4/góly:Edl,Hricuš 2,Večeřa 2,Vytlačil,Lipenskýasistence:Bláha 2,Zahradník...

 
Čtvrtfinálová série je u konce

Ke čtvrtému utkání nastoupila Litomyšl na ledě České Třebové. Radost z úvodního se brzy rozplynula. Kohouti vyrovnali a dokráčeli k...

 
I po jarních prázdninách pokračuje dorost ve vítězném tažení
 
V derby s Českou opět jednoznačné vítězství juniorů
 
Béčko o víkendu dvakrát vítězně.
 
O pírko lepší byla Litomyšl
 
Paralýza... Prohra! Problém!!!
 
Kohouti potrestali chyby Litomyšle
 
Zápas juniorů s Novou Pakou ZRUŠEN z důvodu velké marodky hostí!
 
Utkání
Muži | Neděle 10.02.2019, 17:00
E0172
4:3
HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová
 
Muži | Středa 13.02.2019, 18:30
E0176
5:2
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS