Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj mladších žáků v Hlinsku

29.12.2019 | Martin Šklíba

Náš tým mladších žáků složený v této sezóně z hráčů Litomyšle a Lanškrouna se 22.12.2019 zůčastnil, stejně jako loni, memoriálu Dušana Entnera na zimním stadionu v Hlinsku. Turnaje se účastnily týmy domácího Hlinska, Litomyšle, Pardubic a Velkého Meziříčí.
První zápas odehráli naši kluci s Hlinskem a odveta za zápas ligy ml.žáků, hraný den před tím u nás, se podařila - HC Hlinsko x HC Litomyšl 2 : 4.
Druhý zápas s Dynamem Pardubice byl do poloviny až nečekaně vyrovnaný, v půli jsme dokonce vedli 3 : 2. Nakonec se projevily zkušenosti některých hráčů Dynama s extraligou žáků a zápas vyhráli. Dynamo Pardubice x HC Litomyšl  8 : 4.
Třetí zápas v HHK Velké Meziříčí byl přímým soubojem o druhé místo v turnaji. Utkání to bylo vyrovnané, naši kluci za mohutné podpory rodičů - takový "kotel" by jim mohl závidět i náš Atým mužů, kam se hrabe oficiální fan club - dokázali 6 minut před koncem vstřelit rozhodující branku a vedení už udrželi i při soupeřově odvolání brankáře a hře 6 proti 5. HHK Velké Meziříčí x HC Litomyšl 3 : 4.
Stejně jako loni skončili mladší žáci na druhém místě.
Hráčům patří poděkování za předvenou bojovnost, kterou si doufám přenesou i do dalších zápasů.
Velké poděkování patří rodičům za super fandění a vytvořenou skvělou hokejovou atmosféru - v této disciplíně byli naši rodičové vítězi turnaje, kdyby se taková kategorie vyhlašovala. Doufám, že se toto fandění stane tradicí i při soutěžních zápasech.
 

 

 
Aktuální články
Děkujeme za podporu!

Děkujeme všem našim fanouškům, sponzorům, hráčům, trenérům a členům vedeni za podporu během letošní sezóny. V nové sezóně na...

 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH

K dnešnímu dni 12.3.2020 okamžité ukončení všech soutěží řízených ČSLH. V našem klubu se to týká všech zbývajících...

 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!

HC Hlinsko : HC Litomyšl v neděli 15. 3. 2020 od 17:30 hodin

 
V komorní atmosféře se rozloučili hráči vítězně
 
HOKEJOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK JE ODLOŽEN!!!
 
CHCEŠ HRÁT EXTRALIGU? ZRUŠENO!!!
 
Hokejový turnaj přípravek ročník 2012 a mladší
 
Zápas patřil domácím. Bez debat!
 
Extraliga juniorů v Litomyšli zachráněna!
 
Bojovný výkon na vítězství nestačil
 
Utkání
Muži | Neděle 01.03.2020, 17:00
E0150
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS