Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj mladších žáků v Hlinsku

29.12.2019 | Martin Šklíba

Náš tým mladších žáků složený v této sezóně z hráčů Litomyšle a Lanškrouna se 22.12.2019 zůčastnil, stejně jako loni, memoriálu Dušana Entnera na zimním stadionu v Hlinsku. Turnaje se účastnily týmy domácího Hlinska, Litomyšle, Pardubic a Velkého Meziříčí.
První zápas odehráli naši kluci s Hlinskem a odveta za zápas ligy ml.žáků, hraný den před tím u nás, se podařila - HC Hlinsko x HC Litomyšl 2 : 4.
Druhý zápas s Dynamem Pardubice byl do poloviny až nečekaně vyrovnaný, v půli jsme dokonce vedli 3 : 2. Nakonec se projevily zkušenosti některých hráčů Dynama s extraligou žáků a zápas vyhráli. Dynamo Pardubice x HC Litomyšl  8 : 4.
Třetí zápas v HHK Velké Meziříčí byl přímým soubojem o druhé místo v turnaji. Utkání to bylo vyrovnané, naši kluci za mohutné podpory rodičů - takový "kotel" by jim mohl závidět i náš Atým mužů, kam se hrabe oficiální fan club - dokázali 6 minut před koncem vstřelit rozhodující branku a vedení už udrželi i při soupeřově odvolání brankáře a hře 6 proti 5. HHK Velké Meziříčí x HC Litomyšl 3 : 4.
Stejně jako loni skončili mladší žáci na druhém místě.
Hráčům patří poděkování za předvenou bojovnost, kterou si doufám přenesou i do dalších zápasů.
Velké poděkování patří rodičům za super fandění a vytvořenou skvělou hokejovou atmosféru - v této disciplíně byli naši rodičové vítězi turnaje, kdyby se taková kategorie vyhlašovala. Doufám, že se toto fandění stane tradicí i při soutěžních zápasech.
 

 

 
Aktuální články
VZPOMÍNÁME ...

S velkým zármutkem sdílíme další smutnou zprávu. Dne 18. července odešla do hokejového nebe velká osobnost HC Litomyšl, bývalý hráč a...

 
VZPOMÍNÁME .....

Ve středu 30.6.2021 nás ve věku 47 let navždy opustil dlouholetý kapitán, srdcař a především kamarád Lukáš Matys.Čest jeho památce,...

 
HOKEJOVÉ ODPOLEDNE

Nedělní odpoledne proběhnula akce HOKEJOVÉ ODPOLEDNE v areálu FotbalPark Litomyšl. Byli předány podepsané kšiltovky vítězům soutěže...

 
VALNÁ HROMADA 2021
 
A-TÝM HLÁSÍ NOVOU POSILU!
 
VZPOMÍNÁME
 
Ukončení provozu ZIMNÍHO STADIONU
 
TRÉNUJ DOMA | 7. Posilování středu těla
 
TRÉNUJ DOMA | 6. Reakční rychlost a koordinace
 
Smutná zpráva z kabiny Slovanu
 
Utkání
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Středa 29.09.2021, 19:00
E0006
VS.
HC Polička - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS