Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

 

Turnaj mladších žáků v Hlinsku

29.12.2019 | Martin Šklíba

Náš tým mladších žáků složený v této sezóně z hráčů Litomyšle a Lanškrouna se 22.12.2019 zůčastnil, stejně jako loni, memoriálu Dušana Entnera na zimním stadionu v Hlinsku. Turnaje se účastnily týmy domácího Hlinska, Litomyšle, Pardubic a Velkého Meziříčí.
První zápas odehráli naši kluci s Hlinskem a odveta za zápas ligy ml.žáků, hraný den před tím u nás, se podařila - HC Hlinsko x HC Litomyšl 2 : 4.
Druhý zápas s Dynamem Pardubice byl do poloviny až nečekaně vyrovnaný, v půli jsme dokonce vedli 3 : 2. Nakonec se projevily zkušenosti některých hráčů Dynama s extraligou žáků a zápas vyhráli. Dynamo Pardubice x HC Litomyšl  8 : 4.
Třetí zápas v HHK Velké Meziříčí byl přímým soubojem o druhé místo v turnaji. Utkání to bylo vyrovnané, naši kluci za mohutné podpory rodičů - takový "kotel" by jim mohl závidět i náš Atým mužů, kam se hrabe oficiální fan club - dokázali 6 minut před koncem vstřelit rozhodující branku a vedení už udrželi i při soupeřově odvolání brankáře a hře 6 proti 5. HHK Velké Meziříčí x HC Litomyšl 3 : 4.
Stejně jako loni skončili mladší žáci na druhém místě.
Hráčům patří poděkování za předvenou bojovnost, kterou si doufám přenesou i do dalších zápasů.
Velké poděkování patří rodičům za super fandění a vytvořenou skvělou hokejovou atmosféru - v této disciplíně byli naši rodičové vítězi turnaje, kdyby se taková kategorie vyhlašovala. Doufám, že se toto fandění stane tradicí i při soutěžních zápasech.
 

 

 
Aktuální články
Junioři doma proti Zubrům z Přerova

Redstone extraliga juniorů HC Litomyšl : HC ZUBR Přerov ve čtvrtek 23.1.2020 od 18:00 hod

 
Derby ukončila Forsbergova klička

Po bodově nevydařeném utkání v Chocni nastoupila Litomyšl proti rivalovi z České Třebové. Utkání vysoké kvality s dvěma góly v...

 
Rozhovor s Jakubem Voříškem

Ještě loni hráli junioři Litomyšle regionální ligu, nyní bojují o play off v REDSTONE Extralize. Přechod mezi soutěžemi nebyl...

 
Derby: Rvačky, góly, ale ne body
 
Na kus řeči - Milan Ostřanský
 
Úspěšný víkend Béčka
 
Juniorský víkend: Z Lapače bez bodu, ze Šumperka s plným počtem!
 
V dramatické bitvě šťastnější hosté z Poruby,ve čtvrtek přijďte na Zubry!
 
Dva zápasy B týmu
 
Junioři počtvrté v sezóně přetlačili Warriors!
 
Utkání
Muži | Neděle 19.01.2020, 17:00
E0100
6:5
HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová
 
Muži | Středa 22.01.2020, 18:30
E0102
VS.
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS