Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hvězdami zápasu byli ve Světlé gólmani

06.10.2019 | Petr Šilar

Sérii venkovních zápasů začala Litomyšl u Sázavy. A stejně jako v posledním střetnutí obou celků se radovalo mužstvo ze Smetanova města. 

E0015 | Neděle 06.10.2019, 17:00
 

HC Světlá nad Sázavou - HC Litomyšl

2:3

1:2,0:0, 1:1

Branky: 17. Kořínek (Dolinský), 46. Doležal (Krajíček) - 8. Křesťan (Šklíba), 14. Ostřanský (Navrátil), 47. Voženílek (Jankovský)

Vyloučení: 6:7 navíc (Navrátil 10 ZHK + 10 NESP) Využití: 1:0 V oslabení: 0:1

Rozhodčí: Hájek - Hájková, Havel

HC Světlá nad Sázavou: Zvolánek (Koubský) – Zvěřina, Kořínek, Piskač, Špatenka,Svoboda,Fibikar - Kubát, Kohout, Dolinský, Piskač,M. Přibyl, J. Přibyl, Krajíček, Doležal, Blažek

HC Litomyšl: Horáček (Klička) - Navrátil,Mečiar, Jankovský D., Šklíba - Vomočil, Blecha, Dvořák, Felcman, Hejtmánek,Cink, Ostřanský,Křesťan, Drobný, Voženílek, Švec, Barkóci, Urban, Šíp

Komentář
 
 
 

Zisk bodů z hřiště zkušeného soupeře? Co víc si lze přát. Zvláště v situaci, kdy se Litomyšl na domácím ledě v tomto měsíci příliš neohřeje. 

Jako první otevřeli gólový účet hosté, když v 8. minutě vyslal ránu na branku Šklíba a Křesťan šikovně tečoval - 0:1. Ve 13. minutě dostali domácí výhodu přesilové hry, ale ta dopadla jinak než čekali. Brankář Zvolánek si vybral slabou chvilku. Spoluhráči mu neumožnili rozehrát bezpečně puk, a toho využil Ostřanský, který bleskurychle zakončil - 0:2. Další přesilovka už domácím vyšla a v 17. minutě se trefil Kořínek - 1:2. 

Druhá třetina patřila oběma gólmanům. Ti se postarali o to, že puk nepřekročil brankovou čáru. "Na přesilovkách musíme zapracovat", sdělil asistent trenéra Litomyšle. Ani jednu ze tří totiž hráči Litomyšle neproměnili. 

Poslední část utkání se nesla v podobném duchu jako ta předchozí. Litomyšl měla tlak, ale štěstí se přiklonilo na stranu domácích. K dobrému celku to patří, a tak Doležal ve 46. minutě  vyrovnal - 2:2. Dobré napadání soupeře vedlo vzápětí ke změně skóre. Jankovský zachytil přihrávku na modré a poslal puk na Voženílka, který trefil skulinu mezi betony - 2:3. O pět minut později došlo k incidentu, kdy Navrátilův hit nenechal v klidu Kubáta. Obránce hostí nešťastně trefil hráče Světlé, a to se neobešlo bez většího trestu. Závěr utkání podržel Horáček, který čelil hned několika útokům světelských hráčů. 


 
 
 
Ohlasy

Martin Kubát, trenér (HC Světlá nad Sázavou): Zápas byl odehrán ve výborném tempu. Z mého pohledu jsme hráli dobře. Bohužel rozhodlo neproměňování vyložených šanci a individuální chyby, ale to k hokeji patří...

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "Strůjcem úspěchu byl náš brankář, který nás podržel v pasážích hry, které nám nevyšly. Body z venku jsou úspěchem. V následujících utkáních nás čeká ještě hodně práce, abychom zlepšili náš herní projev." 

Aktuální články
Vydřená výhra v Lanškrouně

Junioři zlomili odpor soupeře v závěru utkání.

 
Není horší sestava. Je jen tým!

Litomyšl zajížděla na led doposud neporažené Chrudimi. Domácí nastoupili v plné polní proti výrazně omlazené sestavě Litomyšle....

 
Juniorka potvrdila v Chocni průběžné vedení v soutěži

Vyrovnaný zápas rozhodla třetí třetina ve které Litomyšl během devíti minut 3x skórovala a bere tři body. Po odehrání 6. kol je v...

 
Derby s Chocní mělo atmosféru a hlavně vítězný konec
 
Zlepšená hra v přesilovkách a ztráta dvou bodů
 
Další tři body a jedeme dál
 
Rozhovor s Ondřejem Dvořákem
 
Tři body, ale sezona teprve začíná
 
Rozhovor s Kamilem Nimmerrichterem
 
TÝDEN HOKEJE
 
Utkání
Muži | Středa 13.10.2021, 18:30
E0024
3:4
HC Chrudim - HC Litomyšl
 
Muži | Středa 20.10.2021, 18:30
E0032
VS.
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS