HC PODĚBRADY : HC LITOMYŠL 4 : 6  /0:0,2:3,2:3/

Klas-Jiskra,Fila,Koukal,Ševčík-Vytlačil,Večeřa,Nešpor,Voříšek Dominik,Leksa,Čapek,Háněl

góly:Čapek,Vytlačil,Fila,Večeřa,Koukal,Leksa
asistence:Háněl 2,Fila,Večeřa,Vytlačil

Do Poděbrad jsme odjížděli v okleštěné sestavě bez Áčkařů a nemocného Kuby Vordy s cílem na ledě posledního mužstva průběžné tabulky zkusit zabojovat o nějaký ten bod.Domácí utkání jsme s Poděbrady vyhráli  po divoké přestřelce 6:4 a nejinak tomu bylo i dnes včetně stejného výsledku,ale tentokráte bez několika klíčových hráčů a na soupeřově ledě.První třetina byla spíše vzájemným oťukáváním bez gólového efektu s několika šancemi na obou stranách včetně nastřelené tyčky naším obráncem.Góly začaly padat až po první přestávce.Druhou třetinu jsme od začátku lépe kombinovali a i díky proměněné přesilovce jsme odskočili na 1:3,bohužel při další přesilové hře po chybě na modré nám ujeli hosté a snížili na 2:3.Poslední třetina byla hra nahoru dolů,kdy se soupeř vždy po vstřelení našeho gólu dotáhnul na jednobrankový rozdíl až 2 minuty před koncem po krásném úniku 2 na jednoho jsme dali rozhodující 6.gól a soupeře už do ničeho nepustili,naopak jsme mohli ještě nějaký gól přidat.Klukům,kteří zápas doslova odbojovali
srdcem a obětavostí musíme poděkovat za přístup a týmový výkon.V PÁTEK 23.ÚNORA nás čeká na domácím stadionu soupeř nejtěžší,zatím vedoucí celek naší konference RLSD a aspirant na kvalifikaci o extraligu SDO,a to tým
HC VLCI JABLONEC!!!Hraje se tradičně od 19.30 hodin.Přijďte kluky povzbudit a podpořit v zápase se špičkovým týmem Ligy staršího dorostu s hráči z extraligových týmů  Liberce a Mladé Boleslavi.