BÉČKO PO ROCE OPĚT VE FINÁLE!

B-tým ve finále vyzve HC Skuteč. Přijďte kluky podpořit.

Herní převahu nepřetavili v góly

První čtvrfinálový zápas s Novým Městem nad Metují přinesl vše, co od zápasů v play off diváci očekávají. K vidění byly góly, hokejovost, dramatické zvraty i závěrečná bitka. Dobrému výkonu chybělo jediné. Vítězství.

Do čtvrtfinále proti Novému Městu nad Metují

Ve čtvrtfinále play off 2024 změříme síly s TJ Spartak Nové Město nad Metují.

Žádné spekulace. Jasné vítězství!

Poslední zápas základní části sehrála Litomyšl na ledě Třebechovic pod Orebem. Cestu za vítězstvím dirigoval Lukáš Pilař, který vstřelil hattrick. Tým se nyní bude připravovat na čtvrtfinálový duel s Novým Městem nad Metují.

Závěrečná třetina? Houšť a větší kapky

Zápas s Dvorem Králové byl soubojem obra s trpaslíkem. Jenže podcenit soupeře z nižších pater se nevyplácí. Naštěstí si hráči uvědomili, kdo je favoritem a najeli na vítěznou vlnu.

Pozvánka na domácí zápas proti Dvoru Králové nad Labem

Přijďte podpořit kluky na zápas proti Dvoru Králové nad Labem. Budeme potřebovat vaši podporu!

Odčinit prohru se výsledkově nepovedlo

Zápas proti Nové Pace přinesl oproti minulému utkání zlepšenou hru. O výsledku však rozhodly individuální chyby a skvělá pasáž soupeře, který otočil zápas za sedm minut.

Pozvánka na domácí zápas proti Nové Pace

Přijďte podpořit kluky na zápas proti Nové Pace. Budeme potřebovat vaši podporu!

Soupeř byl zkrátka lepší

Play off se blíží a nejen hráči vyhlíží svého soupeře pro čtvrtfinále. Jedním z adeptů by mohl tým z Nového Města nad Metují. Ten se v Litomyšli ukázal v tom nejlepším světle.

Pozvánka na domácí zápas proti Novému Městu nad Metují

Přijďte podpořit kluky na zápas proti Novému Městu nad Metují. Budeme potřebovat vaši podporu!

VIDEO: JÁ, nebo ON? Filip Stoklasa vs. Marek Jankovský

Každé úterý a patek se můžete těšit na sérii nových videi., které jsme společně s A-týmem pro vás připravili.

Spolupráce při tvorbě s Eternis a Consulting Europe.

Je třeba se koncentrovat na celé utkání

Utkání s Jaroměří bylo jako den a noc. Vedení se změnilo na vyrovnání. Pár minut před koncem tým Litomyšle prohrával, ale nakonec se podařil obrat z kategorie zázraků.

VIDEO: MYSTERY BOX: Štěpán Švec

O(pět) se nám zadařilo

Derby s Poličkou nebývá jednoznačnou záležitostí. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Favorit byl jasný, ale o své převaze přesvědčil až po několika minutách.

VIDEO: JÁ, nebo ON? Tadeáš Jakubec vs. Aleš Půlpán

Mladší žáci | 6. kolo

HC Hlinsko

HC Litomyšl

BÉČKO PO ROCE OPĚT VE FINÁLE!

B-tým ve finále vyzve HC Skuteč. Přijďte kluky podpořit.

Herní převahu nepřetavili v góly

Do čtvrtfinále proti Novému Městu nad Metují

Ve čtvrtfinále play off 2024 změříme síly s TJ Spartak Nové Město nad Metují.