Tomáš Půlpán v rozhovoru pro Fanklub HC Litomyšl

18.09.2022 | Daniela Holingerová

HOLA HOLAA, POSLEDNÍ ROZHOVOR PŘED SEZONOU VOLÁ!

Přípravné zápasy jsou v plném proudu. Ještě než celá sezona vypukne naplno, můžete si přečíst rozhovor s dnešním hostem.

Posledním zpovídaným členem týmu je

TOMÁŠ PŮLPÁN

Po několika sezónách se vrací zpět. Prošel druholigovými kluby, kde posbíral nové zkušenosti, aby je mohl uplatnit. A když se tento urostlý útočník se 182 centimetry neprohání zrovna na ledě, bere do ruky raketu a hlavu mu vyčistí procházka, výlet nebo zasloužená dovolená u moře.

Za Litomyšl jsi už hrál. Jak se těšíš na opětovné shledání s klukama?

,,Za Litomyšl jsem hrál, ale už to bude 8 let. Nějaké kluky si samozřejmě pamatuji a jelikož je v Litomyšli super parta, tak opětovné shledání bylo super.”

Už jsem se ptala bráchy, jak se na tebe těší a jestli jste někdy spolu hráli. Myslíš si, že Vás trenér dá do jedné lajny?

,,S bráchou jsme spolu hráli v mnoha týmech, v Hradci Králové, Berouně, Trutnově, Vrchlabí nebo Nové Pace. Čím jsme s bráchou starší, tím si i víc rozumíme, takže si myslím, že by bylo fajn hrát spolu v lajně. Ale rozhodnutí je na trenérovi.”

Kdo je podle tebe lídr celé soutěže? A proti jakému týmu se ti nejlépe hraje?

,,Lídr celé soutěže? Těžko říct. Asi Česká Třebová, i když doufám, že tuhle sezónu to budeme my! A paradoxně se mi vždy nejlépe hrálo proti Litomyšli.”

Pro HC Litomyšl Daniela

Muži | Pátek 11.03.2022, 18:30