Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O hokeji ve zpravodaji Lilie 12/21

05.12.2021 | Petr Šilar

Základní část se obešla bez ztráty kytičky.

Hokejová sezona se rozběhla na plné obrátky. Je však otázkou, jakou rychlostí a zda vůbec bude pokračovat s ohledem na epidemickou situací. Každopádně nic už nemůže zkazit radost z dosavadního dosaženého výsledku. A tým vyhrál základní část a postupuje do další fáze soutěže bez porážky v základní části.

„Jednotlivé věci, které se od začátku sezony snažíme aplikovat se začínají projevovat. Kluci pracují jako tým a je to správná parta. Toho si velice vážím. Zároveň je potřeba říci, že je vždy co zlepšovat. Přesilovky nás trochu trápí a je potřeba zapracovat na kondici. Sezona bude dlouhá a zápasy, které jsou o gól, berou hodně sil,“ řekl trenér A týmu Jakub Bažant.

Dobrou zprávou pro litomyšlský hokej je, že se v základní sestavě A týmu objevují jména hráčů, kteří na domácím ledě bruslí odmala. „Podařilo se nám zúročit dlouholetou práci v našem klubu zapojením našich vlastních hráčů. Jak do tréninků, tak do mistrovských zápasů. Věřím, že budou další generace, které se zapracují do A týmu,“ sdělil manažer klubu Martin Vandas. 

Pokud bude možné pokračovat v soutěži, tak Litomyšl nastoupí spolu s dalšími třemi týmy z Pardubického kraje proti čtyřem nejlepším celkům z Královehradeckého kraje. Hrát se bude systémem každý s každým. Doma a venku. V lednu se pak bude hrát play off, kde nebude Litomyšl chybět. „Budeme hrát proti jiným soupeřům. S některými z nich jsme hráli v přípravě. Moc se na tuto část soutěže těšíme a chtěli bychom pozvat diváky na náš stadion,“ dodal trenér Jakub Bažant.

 
Aktuální články
HC Litomyšl B : HC Sokol Čestice 8 : 6 (1:2, 4:3, 3:1)

Získat tři body byla naše povinnost, což jsme splnili. Utkání bylo plné chyb a nechali jsme soupeři hodně velkou dobu v naději na...

 
Tabulka okresní soutěže

Tabulka OLLH 2021-2022 TÝMZB1.Litomyšl B11272.Choceň B10243. Polička B11224.Skuteč11195.Rebels Polička9186.Mor. Třebová...

 
Hodinkářům jsme vrátili bůra

Odveta proti Novému Městu nad Metují vyšla na výbornou. Soupeři se sice dařilo dvě třetiny zápasu dotahovat, ale v té poslední na dva...

 
Dramatické derby se šťastným koncem
 
TÝDEN HOKEJE leden 2022
 
Juniorům skončila základní část soutěže
 
Slepené sestavě to nelepilo
 
HC Polička B : HC Litomyšl B 2 : 4 ( 0:0, 0:1, 2:3)
 
HC Polička B : HC Litomyšl B
 
Na ledě lídra se body získat nepovedlo
 
Utkání
Muži | Neděle 23.01.2022, 17:00
E0118
3:5
Nové Město nad Metují - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 30.01.2022, 17:00
E0125
VS.
HC Litomyšl - HO Nový Bydžov
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS