Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Litomyšl nadělila Chotěboři šestku

01.12.2019 | Petr Šilar

První prosincový zápas sehrála Litomyšl s Chotěboří. Fanoušci, kteří si nechali ujít rozsvěcení vánočních stromečků, dostali dárek v podobě šesti gólového vítězství. 

E0071 | Neděle 01.12.2019, 17:00
 

HC Litomyšl - HC Chotěboř

6:2

2:0, 1:0,.3:2

Branky: 3. Křesťan (Barkóci,Ostřanský), 31. Voženílek (Vomočil,Navrátil), 37. Ostřanský (Křesťan, Barkóci), 42. Drobný (Vomočil, Hejtmánek), 60. Barkóci (Křesťan), 60. Vomočil (Drobný,Švec) - 51. Vlček (Suchý), 53. Kříž (Hospodka,Vantuch) 


Vyloučení: 2:2 Využití: 2:1

Rozhodčí: Veselý - Gregar,Kolář


Diváci: 171

HC Litomyšl: Horáček (Klička) - Švec, Jankovský, Navrátil, Mečiar, Dvořák, Vacek - Voženílek, Šíp, Urban, Ostřanský, Hejtmánek, Drobný, Křesťan, Barkóci, Vomočil

HC Chotěboř: Kulich (Novák) - Jaroš, Ludvík, Lacina, Musílek, Mendl, Suchý, Kopecký, Kříž - Březina, Kraučuk, Mašek, Vantuch, Dvořák, Vlček, Svoboda, Hospodka, Jelínek

Komentář
 
 
 

Hosté vstoupili do utkání aktivně, ale hned v úvodu inkasovali po pěkné akci na jejímž konci stál ve 3. minutě Křestan, který zakončil do odkryté branky – 1:0. Nutno podotknout, že více ze hry měl soupeř a hráči mohli děkovat brankáři Horáčkovi, který vychytal několik gólových šancí soupeře. Další minuty nabídly divákům hru v dobrém tempu bez přerušení. Hezkou podívanou však kazily četné nepřesnosti.

Druhou třetinu začali domácí zvýšenou aktivitou, ale bohužel nepřidali na přesnosti. Zvýšil se však i počet střel. V polovině zápasu si zahrála Litomyšl první přesilovku. Vomočil přihrál z levého kruhu před branku Voženílkovi a ten našel volné místo u levé tyče – 2:0. Soupeř ani po druhém gólu nepolevil ze svých útočný snah, ale uvolnil litomyšlským hráčům prostor pro útočné výpady. Ve 37. minutě po ose Barkóci – Křesťan – Ostřanský padl další gól – 3:0. V poslední minutě dostala Litomyšl další výhodu hráče v poli, kterou si bez využití přenesla do poslední části hry.

Přesilovka v úvodu závěrečné třetiny se vydařila na výbornou. Krátce před jejím koncem se v brankovišti svým důrazem blýskl Drobný – 4:0. Následovala hra „nahoru a dolů“. Chotěboř se stále nevzdávala a nakonec se dočkala zasloužené branky, když využila přesilovou hru. Pár vteřin po konci dvojité přesilovky skóroval Vlček – 4:1. Uplynuly necelé dvě minuty a tečovaná střela Kříže zpoza kruhu zaplula za Horáčkova záda – 4:2. Stále bylo o co hrát a hosté zkusili v závěru utkání hru bez brankáře. Ta jim však nevyšla a Barkóci do prázdné branky dopravil pátý gól – 5:2. O chvíli později se v útočné třetině ještě blýsklo trio Švec – Vomočil – Drobný, kdy poslední jmenovaný uzavřel účet zápasu – 6:2.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "Do zápasu jsme nevstoupili dle našich představ. Vyrobili sme spoustu nepřesností, které soupeř nepotrestal. Postupem času jsme se dostávali do zápasu a hráli jsme co jsme potřebovali. Věděli jsme však, že nemůžeme ani na chvíli polevit, neboť předchpzí zápas v Chotěboří nám ukázal, jak je vedení v zápase o tři góly vrtkavé. Podařilo se nám však vstřelit toliko potřebné góly a dokázali jsme nad dobře hrajícím soupeřem zvítězit. Děkuji divákům, kteří i v adventním časem přišli podpořit náš tým."

Aktuální články
TRÉNUJ DOMA | 3. Práce s holí (dribbling doplňující cviky)

Podívej se na poslední díl zaměřený na práci s holí, ve kterém nalezneš doplňující cviky! Další videa díky vlně pozitivních...

 
TRÉNUJ DOMA | 2. Práce s holí (dribbling s překážkou)

Druhý díl je tady! Tentokrát se zaměříme na další cviky techniky práce s holí s využitím překážek. #trenujdoma

 
TRÉNUJ DOMA | 1. Práce s holí (dribbling)

Pro naše mládežnické kategorie připravujeme ukázková videa, jak pokračovat v tréninku v domácím prostředí. V prvním díle se...

 
UZAVŘENÍ ZIMNÍHO STADIONU !!!!!
 
O vítězství rozhodla závěrečná třetina
 
Patnáct potlesků nezaznělo
 
Soupeř vzdoroval pouze první třetinu
 
Jedna nešťastná střela a body zůstaly soupeři
 
Druhý zápas mladších žáků
 
Mlaší žáci zahájili sezónu vítězně
 
Utkání
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Středa 28.10.2020, 17:00
E0007
VS.
HC Litomyšl - TJ Česká Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS