Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ani tříbrankové vedení body nepřineslo

27.10.2019 | Petr Šilar

Litomyšl předvedla na ledě Chotěboře nádherný vstup do utkání. Díky třem trefám se ujala vedení, ale i o to dokázala přijít. Další venkovní zápas tak znamenal prohru. Hráči mají týden na to, aby se připravili na soupeře z Moravské Třebové.

E0035 | Neděle 27.10.2019, 17:00

HC Chotěboř - HC Litomyšl

7:4

0:2, 3:1, 4:1

Branky: 21:03 Dvořák (Svoboda), 30:11 Svoboda (Dvořák, Lacina), 38:27 Hospodka Jan, 42:39 Vlček (Lacina), 47:12 Lacina, 56:41 Dvořák (Svoboda), 59:14 Dvořák (Mašek, Suchý) - 3:57 Navrátil (Drobný, Ostřanský), 18:36 Drobný (Šklíba, Ostřanský), 20:34 Křesťan (Mečiar), 54:00 Ostřanský (Drobný)

Vyloučení: 4:7 (Navrátil OT + OT) Využití: 1:1

Rozhodčí: Vrba - Říha, Kalus

Střely na branku: 59:33

Diváci: 220

HC Chotěboř: Pešek (Novák) - Lacina - Ludvík Jaroslav, Kříž - Suchý, Mendl - Ludvík Jakub, Jaroš, Mašek - Vlček - Kraučuk, Dvořák - Svoboda - Činčila, Vantuch - Hospodka Jan - Hospodka Jakub, Pecen - Březina - Jelínek

HC Litomyšl: Klička (Horáček) - Šklíba, Navrátil, Mečiar, Jankovský - Voženílek, Urban, Drobný, Barkóci, Ostřanský, Dvořák, Hejtmánek, Vomočil, Křesťan, Šíp

Komentář

Vstup do utkání vyšel Litomyšli na výbornou. Hned od 4. minuty se hosté ujali vedení. To se podařilo těsně před koncem třetiny ještě navýšit. Zatímco útočné snahy domácích zastavil brankář Klička.

Ve druhé části stačilo Litomyšli 34 vteřin na navýšení skóre. Tím však radost fanoušků i trenérů hostí skončila. Domácí zabrali a o půl minuty po hrubce hostující obrany vstřelili první gól. Ve svém tempu nepolevili a do konce třetiny bylo vyrovnáno.

Závěr utkání patřil jednoznačně domácímu týmu. Situaci hráčům Chotěboře ulehčovaly chyby a nedůslednost litomyšlské ekipy při bránění vlastního brankoviště.

Ohlasy

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): „Bez nasazení a osobní obětavosti se vyhrát nedá...“

Aktuální články
HC Litomyšl B : HC Rebel Polička

V pátek 22.11. od 19:30 se B tým utká v domácím zápase s lídrem soutěže z Poličky.

Ostřanský, Drobný, Voženílek, Barkóci. Jak se to rýmuje

Derby proti Chocni je svátkem hokeje a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Lídr tabulky přijel po sérii výher natěšen na další vítězství,...

Junioři prohráli vyrovnanou bitvu s Porubou

neděle 17.11 HC LITOMYŠL : HC RT TORAX PORUBA 1:2 /0:0,1:0,0:2/gól:Večeřa,asistence:Sajdlpátek 15.11HC MD ŠUMPERK : HC LITOMYŠL 8:1...