Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhra před prvním "mistrákem" jako pozvánka na sezonu

26.09.2019 | Petr Šilar

V posledním přípravném zápase jsme přivítali soupeře ze Světlé nad Sázavou. Utkání ukázalo útočnou sílu Litomyšle a výkon je dobrým příslibem pro první mistrovské utkání.

Přátelské utkání | Středa 25.09.2019, 18:30
 

HC Litomyšl - HC Světlá nad Sázavou

5:4 sn

1:1, 2:2, 1:1

Branky: 7. Křesťan (Voženílek), 23. Drobný, 26. Cink (Felcman,Ostřanský),36. Navrátil (Skoumal) rozh. nájezd. Jakubec – 13. Pachal (Štros,Adam), 30. Kohout (Kořínek, Kubát), 32. Včela O. (Kubát). 59. Kubát (Kohout)

Vyloučení: 5:4 (Špatenka TH) Využití: 1:0 V oslabení: 0:1

Rozhodčí: Veselý – Sedlák, Motálek

HC Litomyšl: Horáček (Klička) - Navrátil,Mečiar, Jankovský D., Felcman, Hejtmánek, Fila - Cink, Ostřanský,Křesťan, Drobný, Skoumal, Voženílek, Večeřa, Jakubec,Myška

HC Světlá nad Sázavou: Zvolánek (26. Koubský) – Kořínek, Včela O., Včela P., Doležal, Kopecký, Špatenka, Štros,Svoboda,Fibikar, Kubát, Kohout ,Kratochvíl, Adam,Kerber,,Pachl, Jindra

Komentář
 
 
 

Účet zápasu otevřel v 7. minutě Křesťan – 1:0. To však bylo od domácího týmu všechno. Ve 13. minutě odpověděl Pachl a bylo vyrovnáno – 1:1. Zbytek třetiny nic moc zajímavého nepřinesl.

Po přestávce vzali do svých rukou hráči Litomyšle. Nejprve ve 23. minutě skóroval Drobný – 2:1 a vzápětí pěknou akci zakončil Cink – 3:1. Soupeř ze Světlé reagoval na třetí gól výměnou brankářů a udělal dobře. Hráči Litomyšle začali mít problém s ohrožením branky a navíc v polovině zápasu se po neuznané brance prosadil ve 30 .minutě Kohout - 3:2. A o necelé dvě minuty později Ondřej Včela – 3:3 Litomyšl zareagovala zvýšenou aktivitou a v poslední půlminutě vyslali hráči na Koutského 5 střel, ale žádná se neujala.

Poslední část hry měla úroveň soutěžního zápasu. Hráči přidali na rychlosti i na tvrdosti. V 36. minutě předvedlo duo Navrátil-Skoumal, jak může být hokej ve své jednoduchosti krásný. Do odkryté brány skóroval první jmenovaný – 4:3. Světlá se však nevzdala a minutu a půl před koncem vyrovnal Kubát – 4:4.

Následovaly nájezdy kdy se za Litomyšl prosadili postupně – Cink, Felcman a Jakubec, jehož gól byl nakonec vítězný.

 
 
 
Ohlasy

Jan Svatoš, trenér HC Litomyšl: Sehráli jsme utkání s kvalitním soupeřem, který nás prověřil. Střelecky se jednalo o vyrovnané utkání. Měli jsme více štěstí v nájezdech a to rozhodlo o výsledku.

 
 

Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
E0004
VS.
HC Chotěboř - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS