Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokej mi chybí, je součástí mého života, líčí Bažant a točí videa

28.10.2020 | Vladimír Vích ml.

Matěj Bažant šéfuje mládeži v Litomyšli, kde s bratrem Jakubem rozjeli vlastní videa pro domácí přípravu – #trénujdoma. Na úvod se zaměřili na práci s holí, kde vidí u svých hráčů velký prostor pro zlepšení. Teď přichází agility trénink…

Jak u vás vznikla myšlenka točit videa à la #HokejDoma?
Myšlenka poskytnout mladým hokejistům podklady pro trénink v domácím prostředí vznikla na základě mého aktuálního angažmá v klubu HC Litomyšl jako mládežnického trenéra do malých klubů pod záštitou svazu a samozřejmě aktuální situaci omezení hokejových aktivit z důvodu pandemie koronaviru.

Proč jste se pro vlastní videa rozhodli?
Po uzavření ledové plochy jsme v rámci možností vládních opatření po skupinkách trénovali ve venkovních prostorách. Nyní už ani trénink mimo led bohužel není možný a chtěli jsme, aby na sobě hráči nepřestali pracovat a měli tak alespoň motivaci věnovat se rozvoji individuálních dovedností mimo led.

...

Pokračovaní rozhovoru na webu Mládežnického hokeje

https://www.hokej.cz/mladez-clanek/hokej-mi-chybi-je-soucasti-meho-zivota-lici-bazant-a-toci-videa/5052178?fbclid=IwAR0tOHVlYd2JNYDf9IY_F8WqzZDsNc8lbiZpnw18dK_2tAq3SlkBZZUJpkg


(autor: web Mládežnický hokej)

 
Aktuální články
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 18:30
E0016
HC Polička - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS