Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Redstone ELJ:Junioři se v neděli vrátili z Brna poprvé vítězně,v pátek se v Havířově drželi proti vedoucímu AZ statečně

asistence:Voříšek 2,Jakubec 2,Hricuš,Lichtag

Dva rozdílné zápasy se stejným výsledkem sehráli naši junioři během minulého víkendu.S tím rozdílem,že na ledě vedoucího AZ Havířov ve 12 hráčích do pole drželi do 45.minuty nerozhodný stav 1:1,přesto nakonec podlehli
obrovské střelecké  převaze domácích-na střely 59:12.Na velmi solidním výsledku 4:1 má lví podíl brankář Batěk,ale také nezměrná bojovnost a obětování se celého týmu,kterému se ještě během zápasu 2 hráči zranili a museli odstoupit.Přesto v 59.minutě za stavu 3:1 pro domácí naši zkusili hru bez brankáře,bohužel bez úspěchu a s inkasovaným gólem do prázdné branky.Ale takový je hokej a kluci si zaslouží velkou pochvalu.
Na první advent pak junioři zajížděli k důležitému zápasu do Brna na led tabulkových sousedů Warriors.Hrálo se o hodně a bylo to na obou týmech od začátku znát.Nikdo nechtěl udělat chybu,přesto měli naši mírnou převahu a více šancí.Šance soupeře až na jednu zlikvidoval opět výborný Ondra Batěk.Po dvou třetinách byl těsný stav 1:2 ve prospěch našich kluků a závěr utkání sliboval opět drama,ostaně jako pokaždé v zápase těchto mužstev.Nakonec skvělým taktickým výkonem slavili úspěch svěřenci trenérů Pešiny a Bažanta a zaslouženě si z "horké půdy" v hale Na Úvoze odvážejí plný bodový zisk po vítězství 1:4 do Litomyšle.Mimochodem je to teprve první venkovní vítězství našich juniorů v extraligové soutěži!Těšíme se na příští víkend,kdy junioři Litomyšle hostí nejprve v pátek 6.12.v 17.00 hodin věhlasný VHK ROBE VSETÍN a poté v neděli 8.12. v 16.30 hodin HK MD ŠUMPERK.Přijďte fandit klukům z juniorky!

Aktuální články
HC Litomyšl B : HC Choceň B 4 : 1

Zodpovědně odehrané utkání přineslo tři body. Pochvala a poděkování všem hráčům za výkon po celý průběh utkání.Naše branky...

Přijďte o víkendu povzbudit juniorku!Do Litomyšle dorazí v pátek Valaši a v neděli Mladí draci ze Šumperka!

pátek 6.12 v 17.00 hodin:HC LITOMYŠL : VHK ROBE VSETÍNneděle 8.12 v 16.30 hodin:HC LITOMYŠL : HK MD ŠUMPERK

Litomyšl nadělila Chotěboři šestku

První prosincový zápas sehrála Litomyšl s Chotěboří. Fanoušci, kteří si nechali ujít rozsvěcení vánočních stromečků, dostali...

HC Litomyšl B : HC Žamberk 8 : 4