Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhra v pohodovém rytmu

04.03.2022 | Petr Šilar

K přátelskému utkání přijeli na litomyšlský led hosté z Lanškrouna. Těm se podařilo vstřelit první branku utkání, ale vítězství patřilo domácímu celku. 

přátelské utkání | čtvrtek 03.03.2022, 18:30
 

HC Litomyšl - TJ Lanškroun

6:4

2:1, 3:1, 1:2

Branky: 5. Dvořák (Bláha) 7. Edl (Voříšek J., Jakubec) 22. Jakubec (Voříšek J., Stoklasa) 25. Stoklasa (Švec)  37. Bažant (Jakubec,Vaňo) 59. Barkóci (Stoklasa, Švec) - 5. Pejcha (Kužílek,Pražák) 33. Švub (Pirkl) 46. Markl 56. Pražák (Nastoupil,Pejcha) 


Vyloučení: 4:1 Využití: 0:1

Rozhodčí: Vrba - Kukla, Brýdl  

Diváci: 127

HC Litomyšl: Nimmerrichter (Horáček) - Barkóci, Dvořák, Stoklasa, Jakubec, Voříšek J., Vaňo, Dostál, Háněl, Edl, Stráník - Ondráček, Švec, Bažant, Bláha, Voříšek Š., Zahradník

TJ Lanškroun: Ehrenbergr - Nastoupil, Řehák, Pejcha, Markl, Pirkl, Švub, Dvořák, Janík, Preisner - Kaplan, Pražák, Kužílek, Mann, Bureš, Zedníček, Šlezinger

Komentář
 
 
 

Zápas se odehrál v klidném tempu. První dva góly padly v už v 5. minutě, kdy se na straně Lanškrouna trefil nejprve Pejcha a o několik desítek vteřin později litomyšlský Dvořák – 1:1. Vyrovnaný stav však nevydržel dlouho, neboť se v 7. minutě prosadil Edl – 2:1. Kdo čekal v následujících minutách divokou přestřelku, tak se mýlil. Skóre se už do první sirény nezměnilo. 

V druhé části se jako první prosadil ve 22. minutě Jakubec – 3:1. K němu se přidal o tři minuty Stoklasa – 4:1. Ve 27. minutě dostal Lanškroun výhodu přesilové hry, když se domácí ocitli na ledové ploše v šesti.  Výhoda hráče v poli hostům nepomohla, ale o pár minut později se mohli radovat po gólu Švuba – 4:2. Reakce domácích však přišla záhy, když střelu od modré tečoval do brány Bažant – 5:2. 

Úvod poslední třetiny patřil hostím, kteří ve 46. minutě proměnili další přesilovku. Zaváhání obrany využil Markl – 5:3 K další výhodě se dostali hosté v 50. minutě, ale po pár vteřinách se hrálo 4 na 4. V 56. minutě na rozdíl jednoho gólu snížil Pražák, když jeho střela propadla za záda brankáře Nimmerrichtera – 5:4. V čase 58:00 si hosté vzali oddechový čas a zkusili hru bez brankáře.  Tento tah jim však nevyšel. Po 23 vteřinách trefil prázdnou branku Barkóci a uzavřel gólový účet utkání – 6:4.

Aktuální články
Když se daří, tak se daří

Litomyšl sehrála čtvrtý zápas nadstavbové části soutěže proti soupeři z Moravské Třebové. Ve vyrovnaném utkání nakonec zvítězila...

 
Já na bráchu a brácha na mě

Soupeřem Litomyšle ve třetím kole nadstavbové části soutěže byla Jaroměř. Na dlouhém a úzkém kluzišti to domácí umí a dlouho...

 
Z Lanškrouna bez bodů

Junioři v oslabené sestavě neměli proti Orlům šanci. Domácí celek byl od první minuty lepší a zaslouženě zvítězil.

 
Příklady táhnou
 
POJĎ HRÁ HOKEJ
 
Perfektní výkon znamenal další zisk bodů
 
Prohra v Chocni
 
Drama v závěru vyřešil Škvor
 
Z Náchoda bez bodů
 
Vítězství v derby je vstupenkou mezi nejlepší
 
Utkání
Muži | středa 30.11.2022, 18:30
H0072
2:1
HC Litomyšl - HC Moravská Třebová
 
Muži | neděle 04.12.2022, 17:00
8. kolo
VS.
HC Litomyšl - Stadion Nový Bydžov
 
 
© eSports s.r.o. & HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS