Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vybojované vítězství a jsme první

25.10.2021 | Petr Šilar

Hlinsko dokázalo v minulém kole skvělým obratem v zápasu urvat vítězství proti rivalovi z Chrudimi. Litomyšl naopak nezvládla prodloužení s Moravskou Třebovou. Tým pod vedením Jakuba Bažanta má vždy za úkol urvat body, a to se povedlo. 

E0034 | Neděle 24.10.2021, 17:30
 

HC Hlinsko - HC Litomyšl

2:3

0:1, 2:0, 0:2

Branky: 26. Bříza (Beneš) 34. Zdražil (Hudec) - 8. Háněl (Havlík) 54. Ostřanský (Cink,Stoklasa) 57. Stoklasa (Bláha,Cink) 


Vyloučení: 5:5 Využití: 1:1 

Rozhodčí: Kis - Mikula, Švejda

Diváci: 161

HC Hlinsko: Saifr (Sodomka) - Fink, Lenoch, Hudec, Beneš, Sekyra, Brázda - Chvojka, Homola, Hamák, Bříza, Králíček, Brožek, Matýs, Bříza, Zdražil, Cejpek

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerichter) - Bažant, Bláha, Havlík, Ondráček, - Ostřanský, Cink, Stoklasa, Jakubec, Voříšek, Dvořák, Vaňo, Háněl, Barkóci, Večeřa

Komentář
 
 
 

Do zápasu vstoupili lépe hosté a domácí gólman tak čelil jednomu útoku za druhým. Bohužel se vrhl do nelehkého úkolu statečně, a tak se podařilo Litomyšli z mnoha šancí vytěžit jen jediný gól. Ten vstřelil v 8. minutě Háněl. Na druhé straně udržel Horáček čisté konto a do šaten odcházeli borci z Litomyšle s hubeným náskokem. 

Druhá část utkání byla stejně špatná, jako ta v předchozím zápase. Vyloučení a osobní chyby soupeř trestal… Nejprve v 26. minutě vyrovnal přesilovkovým gólem Bříza – 1:1 a posléze v 34. minutě získal Zdražil pro Hlinsko vedení v zápase – 2:1. 

Třetí třetina se nesla v duchu bojovnosti. Litomyšl ještě v žádném zápase neodešla bez bodu a nic na tom nechtěli hráči měnit ani v tomto zápase. Když se k útoku přidá dobrá hra do obrany, tak je k dobrému výsledku snazší cesta. Nepřehledná situace u branky a šikovná teč Ostřanského znamenala na začátku 54. minuty vyrovnání – 2:2. Bod však hráčům s lilií na prsou nestačil. Pár vteřin před koncem přesilovky se parádní akcí blýsknul v 57. minutě Stoklasa – 2:3. Hlinsko zareagovalo na nepříznivý stav bleskurychle. Po odvolání brankáře vrhlo veškeré síly do útoku, ale marně. Litomyšl si tak odvezla další cenné body.  

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Bažant (trenér HC Litomyšl): „Zápas s celkem jako je Hlinsko je vždy těžký, neboť se vždy očekávají body. Jsem rád, že jsme je urvali. Zvláště po utkání s Moravskou Třebovou. Děkuji celému týmu za předvedený výkon. Těšíme se na další zápasy a věříme, že se utkáme s nejlepšími čtyřmi týmy z Královehradeckého kraje. Jsme teď první a nyní očekávám, že se na nás budou chtít soupeři vrhnout."

Aktuální články
Lvi si odvezli bohatou mikulášskou nadílku

Prvním soupeřem pro Litomyšl po základní části soutěže byla Jaroměř. Domácím se podařilo zlomit zápas v první třetině, a navíc po...

 
O hokeji ve zpravodaji Lilie 12/21

Základní část se obešla bez ztráty kytičky.

 
HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová 5 : 3 (2:2, 1:1, 2:0)

Vítězství po vyrovnané hře. Soupeře se nám podařilo zlomit až v 52. min. utkání. Naše branky vstřelili Lukáš Vytlačil 2, Michal...

 
HC Litomyšl : HCM Jaroměř
 
HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová B
 
Neporazitelnost trvá i po koňském nájezdu
 
DOMÁCI UTKÁNÍ A-TÝMU PROTI HC HLINSKO
 
OPATŘENÍ PLATNÁ OD 22.11.2021
 
Vítězná vlna smetla i Kohouty
 
Prohra v Jaroměři
 
Utkání
Muži | Neděle 05.12.2021, 17:00
E0076
HC Litomyšl - HCM Jaroměř
 
Muži | Středa 08.12.2021, 18:30
E0079
VS.
HC Litomyšl - HC Kohouti Česká Třebová
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS