E0035, neděle 27.10.2019, 17:00

HC ChotěbořHC Litomyšl

7:4 (0:2, 3:1, 4:1)

Ani tříbrankové vedení body nepřineslo

Litomyšl předvedla na ledě Chotěboře nádherný vstup do utkání. Díky třem trefám se ujala vedení, ale i o to dokázala přijít. Další venkovní zápas tak znamenal prohru. Hráči mají týden na to, aby se připravili na soupeře z Moravské Třebové.

HC Chotěboř:

Pešek (Novák) - Lacina - Ludvík Jaroslav, Kříž - Suchý, Mendl - Ludvík Jakub, Jaroš, Mašek - Vlček - Kraučuk, Dvořák - Svoboda - Činčila, Vantuch - Hospodka Jan - Hospodka Jakub, Pecen - Březina - Jelínek

Klička (Horáček) - Šklíba, Navrátil, Mečiar, Jankovský - Voženílek, Urban, Drobný, Barkóci, Ostřanský, Dvořák, Hejtmánek, Vomočil, Křesťan, Šíp

Branky: 21:03 Dvořák (Svoboda), 30:11 Svoboda (Dvořák, Lacina), 38:27 Hospodka Jan, 42:39 Vlček (Lacina), 47:12 Lacina, 56:41 Dvořák (Svoboda), 59:14 Dvořák (Mašek, Suchý) - 3:57 Navrátil (Drobný, Ostřanský), 18:36 Drobný (Šklíba, Ostřanský), 20:34 Křesťan (Mečiar), 54:00 Ostřanský (Drobný)

Vyloučení: 4:7 (Navrátil OT + OT) Využití: 1:1

Rozhodčí: Vrba - Říha, Kalus

Střely na branku: 59:33