Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko o víkendu dva zápasy, dvě vítězství

08.11.2021 | Jaroslav Flach

V pátek dohrávka prvního kola na ZS v Poličce, proti místním Rebels a v neděli v Rychnově, proti Sokolu Čestice. Obě utkání rozhodla Litomyšl v první třetině, kdy v obou zápasech vstřelila tři góly

Rebels Polička : HC Litomyšl B  1 : 5 (0:3,1:0,0:2)

Branky: Lukáš Vytlačil, Martin Večeřa a Michal Budina po jedné, Vláďa Nepraš dvě.

Zápas se prakticky rozhodl už v první třetině, kdy jsme soupeře přehrávali a podařilo se i proměňovat šance (0:3). Ve druhé části se hra vyrovnala, ale hra a výsledek byl pod naší kontrolou (1:3). Ve třetí třetině jsme  hned v úvodu zvýšili na 1:4 a už jsme soupeři nedali šanci se gólově přiblížit.

HC Sokol Čestice : HC Litomyšl B  2 : 5  (0:3,2:1,0:2)

Branky: Martin Večeřa, Pavel Dudek 2, Honza Dostál 2.

Soupeře jsme jasně přehráli a zaslouženě vyhráli.

Příští zápas:
sobota 13.11. HC Litomyšl B  :  HC Choceň B, na ZS v Litomyšli, začátek v 16:00

Aktuální články
Lvi si odvezli bohatou mikulášskou nadílku

Prvním soupeřem pro Litomyšl po základní části soutěže byla Jaroměř. Domácím se podařilo zlomit zápas v první třetině, a navíc po...

O hokeji ve zpravodaji Lilie 12/21

Základní část se obešla bez ztráty kytičky.

HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová 5 : 3 (2:2, 1:1, 2:0)

Vítězství po vyrovnané hře. Soupeře se nám podařilo zlomit až v 52. min. utkání. Naše branky vstřelili Lukáš Vytlačil 2, Michal...

HC Litomyšl : HCM Jaroměř

HC Litomyšl B : HC Moravská Třebová B