2016.01.25_POJĎ HRÁT HOKEJ
2017.01.22_St.žáci POL:LIT
žáci

Liga starších žáků - mistrovské utkání v Poličce.

Pro jistotu dávám na vědomí, že tento víkend hrajeme další mistrovské utkání, ale v NEDĚLI 22.1.2017 v Poličce. Začátek v 9:00 hod. Jedeme autobusem, sraz na ZS v 7:30 hod. Vedoucí mužstva Olda Macek.
2017.01.20_Dorost LIT:HLI
dorost

HC LITOMYŠL : HC Hlinsko 11:1 (4:0, 4:0, 3:1)

branky 5x Voříšek Jakub, 2x Bláha, Pakosta, Vytlačil, Večeřa, Nešpor
asistence 3x Pakosta, 2x Večeřa, Jiskra, Bláha, Fila
Sestava: Kovář - Bláha, Fila, Jiskra, Zahradník - Večeřa, Voříšek Jakub, Vytlačil, Pakosta, Leksa, Nešpor, Lipavský, Voříšek Štěpán

Další suverénní vítězství našeho dorosteneckého týmu, tentokráte nad 4.celkem krajské ligy dorostu bylo od počátku zápasu nepochybné, soupeře dorostenci předčili ve všech herních činnostech včetně gólu v oslabení. Přes vysoké vítězství je nutné pochválit našeho brankáře za několik velmi jistých zákroků při střelách soupeřových útočníků.

Příští víkend čeká naše dorostence Vysočina trip, v pátek 27.ledna hrají velmi důležitý zápas na horkém ledě 2.mužstva krajské ligy Světlé nad Sázavou a v neděli v poledne v Pelhřimově. Další domácí zápas nás čeká v PÁTEK 3.ÚNORA v 19.30 hodin,kdy hostíme na ZS v Litomyšli v derby HC SPARTAK CHOCEŇ. Zveme všechny fanoušky hokeje a našeho dorostu !!!!
2017.01.18_Muži LIT:POL

11 : 1

(4:0, 3:0, 4:1)

Branky (nahrávky) 6. Budina (Mečiar, O. Dvořák), 12. Š. Švec (Budina), 16. Musil (Vomočil), 19. Budina (Skoumal), 23. Bláha, 28. Procházka (Musil), 33. O. Dvořák (Starý), 52. Š. Švec (Musil, Budina), 52. J. Voříšek (Barkóci), 56. O. Dvořák (Bláha, Mečiar), 59. Klíma (L. Boháček, Pazourek), 60. Mečiar (Musil).

Rozhodčí: Hájek – Teplý, Kolář

Vyloučení: 5:2

Využití: 1:0

Diváci: 277

Soupiska Litomyšl: Kalousek (41. Misiorz) – Bláha, Mečiar, Starý, Procházka – Budina, Musil, Š. Švec, J. Voříšek, Skoumal, Barkóci, Vomočil, Fajfr, O. Dvořák.
Soupisla Polička: Zelený (19. Vašátko) – Cik, Klíma, Štěrba, Máša, J. Dvořák, L. Hejtmánek – L. Boháček, Vápeník, Pazourek, Zobač, J. Boháček, Jindra, Vostřel, Lidmila, Poul.

„Důlěžité byly rychle vstřelené góly, ty rozhodly o utkání,“ řekl po utkání trenér Stanislav Mečiar. Naopak z druhého tábora znělo hodnocení takto: „ Byl to totální propadák.“ Takto stručně by se dal popsat zápas proti Poličce.

Od první minuty se hrálo ve svižném tempu, ale také v jasné režii domácího mužstva. Na první gól se tak nemuselo dlouho čekat. V 6. minutě se trefil Budina, kterému přihrál Mečiar – 0:1. Po vstřelení branky se snesly na led stovky plyšáků. Tuto akci zorganizoval fanklub pro děti z Naděje. „Chteli jsme udělat radost. Tato akce je běžná, a tak jsme se rozhodli, že ji uspořádáme i u nás,“ prozradil předseda fanklubu Radek Novotný. Celkem se podařilo naplnit několik pytlů hraček, které se nevešly ani do kufru auta. Po uklizení ledu mohlo utkání pokračovat. Ve 12. minutě předvedli pěknou souhru Budina se Švecem, kterou dokázal druhý jmenovaný přetavit v gól – 2:0. Následně si Polička zahr&aacu te;la přesilovku. Ta však gól nepřinesla. Byli to však domcí, kteří záhy po jejím skončení navýšili skóre.V 16. minutě se trefil Musil – 3:0. Když se o tři minuty později trefil znovu Budina, tak bylo o vývoji utkání rozhodnuto.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil. Stejně jako střelecká potence Litomyšle. Nejprve se ve 23. minutě trefil Bláha a o pět minut později Procházka – 6:0. Za další pět minut při signalizovaném vyloučení ujeli Starý a Dvořák, přičemž druhý ze dvojic navýšil počet vstřelěných gólů – 7:0. Stav se dokonce prostředí části nezměnil.

Poslední třetina nabídla divákům gólové hody. Celkem padlo pět gólů.Všechny padly během posledních osmi minut zápasu. V 53. minutě se v rozmezí 18 vteřin trefili Švec a Voříšek – 9:0. O tři minuty později zapadla do sítě střela Dvořáka – 10:0. Minutu před koncem pustil puk za svá záda Misiorz, který po druhé přestávce vystřídal Kalouska. Gól to byl vskutku zbytečný. Nebyl však ještě poslední. Čas 19.46 a poslední gól vstřeli Mečiar – 11:1.

Vydařené utkání znamená, že v příštím zápase s Havlíčkovým Brodem stačí uhrát dva body na postup do play off. „Pojedeme v plné sestavě a vyhrajeme,“ prohlásil směle Stanislav Mečiar.

2017.01.15_Elevové MTR:LIT

HC Slovan Moravská Třebová : HC LITOMYŠL-LANŠKROUN 6 : 6

Branky: 2x Z.Kasal, 2x J.Meloun, M.Pakosta, D.Pohorilyj

Naši elevové spojení s Lanškrounem odehráli druhé utkání na velkém hřišti a to v Moravské Třebové. Škoda posledních dvou minut utkání kdy jsme ztratili dvoubrankové vedeni 4:6.
14.1.2017 junioři v Poličce
juniořiSpartak POLIČKA - HC LITOMYŠL 5:1 (1:0,2:0,2:1)

Branka: Večeřa Martin (as.Voříšek Jakub)

V sobotu 21.1. hrajeme ve Skutči s Chotěboří. Začátek zápsu v 15:30!
2017.01.17_St.žáci HLI:LIT
Liga starších žáků - přeložené utkání.

Připomínám, že v úterý 17.1.2017 jedeme odehrát přeložené utkání ze soboty 14.1. do Hlinska. Sraz na ZS je ve 14:30 hod. Utkání začíná v 16:30 hod. Jedeme autobusem. Vedoucí mužstva Olda Macek.
2017.01.15_Muži LED:LIT
4 : 7

(0:3, 2:2, 2:2)

Branky (nahrávky) 10. Mečiar (Pulpán, Kovář), 17. Barkóci, 18. Vomočil (Musil), 24. Procházka (Skoumal), 27. Štěrba (Zadražil, Zmrhal), 31. Bambula (Hubert, Hrabaň), 40. Skoumal (Mečiar, Dvořák),42. Mečiar (Půlpán, Musil), 43. Mečiar (Musil), 55. Křesťan (Hrabáň), 60. Křesťan (Hrabáň, Štěrba)

Rozhodčí: Rulíček – Přichystal, Bohuněk Vyloučení: 3:5 Využití: 3:1 Diváci: 72 Sestava Litomyšl: Kalousek (50. Misiorz) – Mečiar, Procházka, Fajfr, Kovář, Š. Švec – Dvořák, Vomočil, Budina, Barkóci, Skoumal, Půlpán, Vomočil, Musil. Zápasy s Ledčí jsou plné očekávání v plný bodový zisk. Důvodem je postavení týmu na dně tabulky. Papírové předpoklady však nemusí být vždy potvrzeny. Litomyšl však roli favorita splnila a po právu si odvezla od Sázavy tři body. Zajímavostí je, že o čtyři góly se postarali obránci.

2017.01.15_Dorost MTR:LIT

HC LITOMYŠL : HC Slovan Moravská Třebová 7:0 (2:0,3:0,2:0)

branky 2x Večeřa, 2x Voříšek Jakub, Pakosta, Bláha, Zahradník
asistence Bláha, Voříšek Jakub, Fila, Zahradník, Stráník

Po celé utkání jsme měli jasnou herní převahu vyjádřenou střelecky a také gólově.
PLYŠÁKOVÝ DEN V LITOMYŠLI

2017.01.08_Elevové LIT:PCE

HC LITOMYŠL-LANŠKROUN : HC Dynamo Pardubice 2 : 0

Naš tým elevů se pro druhou část sezóny, kdy budou hrát na velké hřiště, spojil s týmem Orli Lanškroun. Kluci si s přechodem na velké hřiště poradili hravě a porazili Pardubice po velmi dobrém a hlavně bojovném výkonu. Pochvalu zaslouží všichni hráči spojeného družstva a také oba trenéři.