Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Stydět za výkon se hráči nemuseli

08.12.2019 | Petr Šilar

Litomyšl nastoupila k dalšímu zápasu na venkovním ledě. Bohužel ani z Moravské Třebové se nepodařilo přivést body. Tým lze za podaný výkon, bojovnost a nasazení. 

E0075 | Neděle 08.12.2019, 17:00
 

HC Slovan Moravská Třebová - HC Litomyšl

7:4

3:0, 0:2, 4:2

Branky: 5. Janků (Čikl,Pavlovský), 18. Augustin (Pavlovský,Langr), 19. Marek (Řehulka), 41. Augustin, 43. Čikl (Rajnoha) 47. Řehulka (Rajnoha,Marek), 47. Marek (Řehulka, Cach) - 25. Vomočil (Drobný), 29. Ostřanský (Barkóci,Hejtmánek), 45. (Jankovský (Mečiar), 55. Vomočil (Drobný)


Vyloučení: 4:7 Využití: 3:1 

Rozhodčí: Čížek - Gregar, Pešková

Střely na branku: 34:26

Diváci: 425

HC Slovan Moravská Třebová: Rochla (Turek) - Cekr,Janků, Kudrna, Rajnoha,Muselík - Cach, Langr, Řehulka, Kobza, Augustin, Čikl, Marek,, Pavlovský, Faltus

HC Litomyšl: Horáček (Klička) - Švec, Jankovský, Navrátil, Mečiar, Šklíba - Vacek, Šíp, Urban, Ostřanský, Hejtmánek, Drobný, Barkóci, Vomočil, Blecha

Komentář
 
 
 

Prvních deset minut utkání by se dalo považovat za pěkný vstup do utkání, zvláště na ledě soupeře. Mužstvo, jehož kapitánem byl Mečiar, si vedlo až na inkasovaný gól z 5. minuty dobře. Soupeř byl možná lepší, ale ani hráči Litomyšle nebyli daleko od vstřelení gólu. Zvrat nastal v 17. minutě kdy rozhodčí poslal za "katr" Ostřanského a vzápětí Vomočila, který hrál po krosčeku bez helmy. Soupeř si zahrál dvojitou výhodu a dokázal z ní vytěžit ne jeden, ale hned 2 góly. Radost z třetí branky byla v očích Třebové vylepšena ještě o další dvě minuty přesilovky. Reakcí na toto oslabení byl odchod litomyšlského celku do kabin.Ten však netrval dlouho a třetina se odehrála bez dalších přešlapů a gólů.

Ve druhé třetině se všichni aktéři utkání uklidnili a herní zlepšení bylo vidět i na hostujícím celku. V 25. minutě se trefil Vomočil a na rozdíl jedné branky snížil Ostřanský v polovině utkání. Další šance na sebe nenechaly čekat, ale produktivita nebyla u hráčů Litomyšle tak velká, jako u domácích.

Do závěrečné třetiny nastoupili hosté namotivovaní předchozí dvacetiminutovkou, ale možná až moc. Hrubkou při rozehrávce v úvodní minutě nabídli soupeři další gól. O pár minut později se skóre měnilo, když Slovan využil přesilovku. Ve 44. minutě ještě stav korigoval Jankovský, ale Soupeř stihl ve 47 minutě vstřelit dva góly a bylo po zápase. Pět minut před koncem uzavřel gólový účet Vomočil – 7:4.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "Dneska nekoukám na výsledek, ale na výkon hráčů. V bojovnosti, nasazení i v taktické stránce jsme byli lepší než v předchozích utkáních. Hráčům děkuji za výkon."  

Aktuální články
Hokej mi chybí, je součástí mého života, líčí Bažant a točí videa

Matěj Bažant šéfuje mládeži v Litomyšli, kde s bratrem Jakubem rozjeli vlastní videa pro domácí přípravu – #trénujdoma. Na úvod...

 
TRÉNUJ DOMA | 1. Agility trénink (žebřík)

Agility tréninkDalší série videí trénuj doma je tady, tentokrát se zaměříme na rozvoj agility s žebříkem.

 
TRÉNUJ DOMA | 3. Práce s holí (dribbling doplňující cviky)

Podívej se na poslední díl zaměřený na práci s holí, ve kterém nalezneš doplňující cviky! Další videa díky vlně pozitivních...

 
TRÉNUJ DOMA | 2. Práce s holí (dribbling s překážkou)
 
TRÉNUJ DOMA | 1. Práce s holí (dribbling)
 
UZAVŘENÍ ZIMNÍHO STADIONU !!!!!
 
O vítězství rozhodla závěrečná třetina
 
Patnáct potlesků nezaznělo
 
Soupeř vzdoroval pouze první třetinu
 
Jedna nešťastná střela a body zůstaly soupeři
 
Utkání
Muži | Středa 07.10.2020, 18:30
E0016
HC Polička - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
E0025
5:3
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS