Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na vítězné vlně se tentokrát nesvezli

04.11.2019 | Petr Šilar

Hráči Litomyšle nastoupili na ledě Hlinska po perfektně zvládnutém domácím zápase. Bohužel se však nepodařilo na skvělý výkon navázat. 

E0042 | Středa 06.11.2019, 18:30
 

HC Hlinsko - HC Litomyšl

6:3

3:1, 3:1, 0:1

branky: 11. Beneš 11. Pazourek (Vlček) 16. Homola (Hron, Beneš) 23. Chvojka (Fink) 25. Pazourek (Fink, Vácha) 38. Skotar (Nečas) - 6. Voříšek, 37. Barkóci (Křesťan), 44. Jakubec (Večeřa)


vyloučení: 7:6 (navíc Skotar a Mečiar 10 min) využití:0:0 v oslabení: 0:1 

rozhodčí: Veselý - Kopecký, Kalus

střely na branku: 39:27

Diváci: 154

HC Hlinsko: Gregor - Sobotka, Beneš, Fink, Lenoch, Vácha, Hudec T. - Homola, Hron, Hudec T., Pazourek, Vlček, Chvojka, Skotar, Janoušek, Nečas, Zdražil

HC Litomyšl: Klička - Navrátil, Šklíba, Bláha, Myška, Mečiar, Jankovský - Jakubec, Voříšek, Drobný, Křesťan, Večeřa, Barkóci, Švec, Dvořák, Ostřanský, Voženílek, Hejtmánek, Šíp

Komentář
 
 
 

Zápas na ledě Hlinska začali hráči Litomyšle velmi aktivně. Domácí si vědomi předchozího úspěchu svého soupeře hráli s respektem. Na první gól se přesto čekalo do 6. minuty, kdy přečíslení zužitkoval Voříšek – 0:1. Domácí zareagovali dvěma góly v 11. minutě. Kdy se v rozpětí 11 vteřin trefili Beneš a Pazourek – 2:1. Hra Litomyšle se po inkasovaných brankách, jako již poněkolikáté, bohužel rozpadla. Následovali další šance Hlinska, ale Klička byl pozorný. Nestačil pouze na akci ze 16. minuty, na jejímž konci byl Homola - 3:1.

Ve druhé části zápasu domácí ve své aktivitě pokračovali a mezi 23. a 25. minutou navýšili své vedení – 5:1. Litomyšl zahrozila o čtyři minuty později, ale soupeř byl pozorný. Navíc získal těsně před sirénou výhodu dvou hráčů v poli. Oslabení, stejně jako v minulém zápase, hostům vyšlo. V 37. minutě se z ideální pozice trefil Barkóci – 5:2. O necelou minutu později však Skotar navýšil skóre – 6:2.

V závěrečné třetině domácí kontrolovali hru a hosté se zapsali do zápisu hned 5x do kolonky trestů. Bohužel to samé neplatilo o gólech, kde se mezi střelce zapsal pouze ve 44. minutě Jakubec.


Litomyšl si tak přivezla z venkovního ledu další prohru. Ve vyrovnané soutěži nejsou slabí soupeři, a tak jen poctivá práce může vést k úspěchu. Věřme, že se nevydařený výkon podaří odčinit v neděli proti Světlé nad Sázavou.

 
 
 
Ohlasy

Petr Jančařík, trenér (HC Hlinsko) - kluci tentokrát plnili co jsme si řekli na včerejším tréninku a před utkáním v kabině, podali výkon a hru, kterou chceme předvádět i nadále takže jim děkuji. Stejně tak i fanouškům a FANKLUBU za podporu. V neděli máme volno a ve středečním utkání k nám přijede Choceň, která je nyní na vítězné vlně, což slibuje atraktivní souboj a chtěl bych tak všechny opět pozvat na toto utkání.


 

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "Soupeř byl k poražení, ale na pět gólů jsme mu nahráli a to nás stálo zápas. Hráči musí plnit, co si řekneme v kabině. Pravým opakem se k vítězství zkrátka nedostaneme."

Aktuální články
Rozhovor s Kamilem Mimmerrichterem

JEDEME JISKRA JEDEMENedělní příspěvek bude patřit velké opoře týmu. Říká se, že gólmani jsou jiní a mají vlastní svět!Nimiho jste...

 
TÝDEN HOKEJE

NÁBOROVÁ AKCE TÝDEN HOKEJE SE OPĚT KONALA NA ZIMNÍM STADIONU V LITOMYŠLIV pátek 24. září 2021 se po roční přestávce v hale Zimního...

 
Rozhovor s Milanem Ostřanským

V NAŠICH SRDCÍCH JISKRY JSOUDnešní den nemůže patřit nikomu jinému než hráči s číslem 94. A kdo že to je? Jeho vášní se poslední...

 
#ATÝM | POZVÁNKA NA ŘÍJEN
 
Přípravné utkání v Chocni
 
První domácí přípravné utkání už tuto neděli
 
TÝDEN HOKEJE 2021
 
Zápas v Blansku zrušen!
 
Rozhovor s Filipem Vomočilem
 
Turnaj v České Třebové ukázal sílu týmu
 
Utkání
Muži | Neděle 19.09.2021, 17:00
příprava
5:4
HC Litomyšl - HC Choceň
 
Muži | Středa 29.09.2021, 19:00
VS.
HC Polička - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS