Starší dorostenci porážejí Horáckou Slávii Třebíč na nájezdy

2:1,0:1,0:0

góly:Zahradník Vladimír,Polák,SN:Zahradník Vladimír
asistence:Edl

HC Litomyšl: Klas-Polák,Jiskra,Ševčík,Zahradník Jan,Koukal,Fila,Bláha-Vytlačil,Večeřa,Voříšek Jakub,Zahradník Vladimír,Nešpor,Edl,Čapek,Laštůvka,Voříšek Dominik

SK Horácká Slávia Třebíč: Kružík,Dobrovolný-Škrdlová,Viskot,Kameník,Koňařík,Němec,Vlk-Doležal,Dvořák,Válek,Kotačka,Mojdl,Vedral,Nejedlý,Průša,Bednář,Svoboda

Komentář

Ve třetím zápase nádstavby RLSD jsme nastoupili opět na domácím stadionu proti vítězi naší základní skupiny Horácké Slavii Třebíč,se kterou jsme měli v základní skupině vyrovnanou bodovou bilanci-v Třebíči porážku 2:7 a doma vítězství 4:3.Nicméně právě od porážky v Litomyšli Třebíč své soupeře jen porážela a ztratila pouze jediný bod v souboji s Poděbrady,které porazila v nájezdech 7:6.V rychlém a vyrovnaném zápase,kde dominovali oba brankáři a každý ze soupeřů měl střídavě navrch,na konec rozhodovaly samostatné nájezdy.A v nich opět vynikli oba gólmani,neboť jediný nájezd proměnil náš forward Láďa Zahrada a tak bereme zaslouženě 2 body.Kromě celého týmu zaslouží pochvalu zejména náš brankář Jonáš Klas,který svými zákroky kluky podržel zejména při rychlých brejcích soupeře.Děkujem fanouškům za podporu a zveme na další domácí zápas v pátek 22.12 v 19.30 hodin s HC PODĚBRADY.

Starší dorost hostí lídra tabulky a aspiranta na postup do kvalifikace o Extraligu SDO

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONECpátek 23.2 v 19.30 hodin na ZS v Litomyšli

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř