2. kolo, pátek 15.12.2017, 19:30

góly: Vl.Zahradník, Polák
asistence: Edl
samostatný nájezd: Vl.Zahradník

Klas-Polák,Jiskra,Ševčík,Zahradník Jan,Koukal,Fila,Bláha-Vytlačil,Večeřa,Voříšek Jakub,Zahradník Vladimír,Nešpor,Edl,Čapek,Laštůvka,Voříšek Dominik

SK Horácká Slávia Třebíč:

Kružík,Dobrovolný-Škrdlová,Viskot,Kameník,Koňařík,Němec,Vlk-Doležal,Dvořák,Válek,Kotačka,Mojdl,Vedral,Nejedlý,Průša,Bednář,Svoboda

góly:Zahradník Vladimír,Polák,SN:Zahradník Vladimír
asistence:Edl

Ve třetím zápase nádstavby RLSD jsme nastoupili opět na domácím stadionu proti vítězi naší základní skupiny Horácké Slavii Třebíč,se kterou jsme měli v základní skupině vyrovnanou bodovou bilanci-v Třebíči porážku 2:7 a doma vítězství 4:3.Nicméně právě od porážky v Litomyšli Třebíč své soupeře jen porážela a ztratila pouze jediný bod v souboji s Poděbrady,které porazila v nájezdech 7:6.V rychlém a vyrovnaném zápase,kde dominovali oba brankáři a každý ze soupeřů měl střídavě navrch,na konec rozhodovaly samostatné nájezdy.A v nich opět vynikli oba gólmani,neboť jediný nájezd proměnil náš forward Láďa Zahrada a tak bereme zaslouženě 2 body.Kromě celého týmu zaslouží pochvalu zejména náš brankář Jonáš Klas,který svými zákroky kluky podržel zejména při rychlých brejcích soupeře.Děkujem fanouškům za podporu a zveme na další domácí zápas v pátek 22.12 v 19.30 hodin s HC PODĚBRADY.