Starší dorost : Mělník si odváží jasnou výhru

28.01.2018 | Večeřa David

HC LITOMYŠL : HC JUNIOR MĚLNÍK  0:6  /0:2,0:3,0:1/

V souboji s Mělníkem narazil náš oslabený tým na skvěle bruslícího a disciplinovaně hrajícího,hokejově vyspělého soupeře,který nás přehrával od začátku utkání.Absence několika klíčových hráčů a kvalita soupeře dnes nedovolila našemu týmu vstřelit alespoň čestný gól i přes několik slibných šancí.A tak v pohodě hrající Mělník postupně navyšoval skore a zaslouženě si odváží 3 body a vysoké vítězství.Přesto nelze našim klukům vytknout bojovnost a snahu o vstřelení gólu až do konce utkání,byť dnes na hosty nestačili v žádném ohledu.V neděli jedceme do Chrudimi poprat se o další body.

Pegase proměnili v poníka

Sraženi na kolena koňskou silou a přesto povstali z popela jako bájný pták Fénix. V Hlinsku se odehrálo drama, které neznáme ani ze...

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl