Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vysoká domácí výhra Béčka

26.01.2018 | Jaroslav Flach

HC Litomyšl B : HC Sokol Čestice 12 : 1

Po domácí zápasové odmlce, vysoká výhra. Soupeře jsme přehráli lepší kombinační hrou a chytrostí v útočné třetině.
Už v 10 minutě první třetiny jsme vedli 3 : 0, tak taky první třetina skončila. Na začátku druhé třetiny se soupeř trochu nadechl, ale mi mu nedali šanci a třetinu vyhráli 5 : 0. Třetí třetinu jsme v poklidu dohráli stavem 4 : 1. Branky našeho týmu vstřelili Petr Pešina 4x, Ondra Dospěl 2x, po jedné Honza Joukl, Petr Voříšek, David Vomočil, Honza Jirmásek,
Jarda Vostrčil a Marek Kalivoda.
Blahopřejeme !!!!!

Aktuální články
Pegase proměnili v poníka

Sraženi na kolena koňskou silou a přesto povstali z popela jako bájný pták Fénix. V Hlinsku se odehrálo drama, které neznáme ani ze...

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl