Regionální liga staršího dorostu,10.kolo

23.10.2017 | Večeřa David

HC Litomyšl : HC Orli Lanškroun 7: 0 /1:0,3:0,3:0/

V sobotu 21.10 pokračovali naši starší dorostenci v tažení vzhůru tabulkou.V rámci 10.kola RLSD přivítali tradičního rivala z Lanškrouna,se kterým mají v posledních letech negativní bilanci a i v letošní sezoně na jeho ledě podlehli 1:2.Po pátečním vítězství nad první Chotěboří však vlétli kluci nad led jako uragán a jen výborný výkon Lanškrounského gólmana držel naděje hostů po první třetině-1:0 pro domácí.Ve druhé třetině se díky řadě vyloučení na straně domácích hra opticky vyrovnala,ale skore narůstalo jen ve prospěch Litomyšle-po 2.třetině 4:0.Začátek třetí třetiny díky hromadnému vyloučení především na straně domácího celku se hrálo  několik minut v oslabení 5 na 3,potom 5 na 4,ale díky bezchybnému výkonu brankáře Vaška Kubína,hostujícího u nás právě z Lanškrouna,naši kluci neinkasovali,ba naopak ještě během 3. třetiny po perfektních hokejových akcích přidali  další 3 branky a soupeře tak deklasovali 7:0.Po utkání si náležitě užili oslav na ledě a poděkovali věrným fanouškům a fanynkám za podporu.Tímto všechny zveme na další domácí zápas RLSD proti Horácké Slavii Třebíč,které se hraje v SOBOTU  28.10 v 17.00 hod na zimním stadionu v Litomyšli.

Vlčí smečka z Jablonce ukázala svojí sílu

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONEC  3:8 /0:1,2:2,1:5/góly:Polák,Voříšek Jakub 2asistence:Zahradník,Svatoš,Vytlačil 2

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř