Večeřa David |

Regionální liga staršího dorostu,10.kolo

HC Litomyšl : HC Orli Lanškroun 7: 0 /1:0,3:0,3:0/

V sobotu 21.10 pokračovali naši starší dorostenci v tažení vzhůru tabulkou.V rámci 10.kola RLSD přivítali tradičního rivala z Lanškrouna,se kterým mají v posledních letech negativní bilanci a i v letošní sezoně na jeho ledě podlehli 1:2.Po pátečním vítězství nad první Chotěboří však vlétli kluci nad led jako uragán a jen výborný výkon Lanškrounského gólmana držel naděje hostů po první třetině-1:0 pro domácí.Ve druhé třetině se díky řadě vyloučení na straně domácích hra opticky vyrovnala,ale skore narůstalo jen ve prospěch Litomyšle-po 2.třetině 4:0.Začátek třetí třetiny díky hromadnému vyloučení především na straně domácího celku se hrálo  několik minut v oslabení 5 na 3,potom 5 na 4,ale díky bezchybnému výkonu brankáře Vaška Kubína,hostujícího u nás právě z Lanškrouna,naši kluci neinkasovali,ba naopak ještě během 3. třetiny po perfektních hokejových akcích přidali  další 3 branky a soupeře tak deklasovali 7:0.Po utkání si náležitě užili oslav na ledě a poděkovali věrným fanouškům a fanynkám za podporu.Tímto všechny zveme na další domácí zápas RLSD proti Horácké Slavii Třebíč,které se hraje v SOBOTU  28.10 v 17.00 hod na zimním stadionu v Litomyšli.

SEZÓNA 2023/24 OFICIÁLNĚ SKONČILA

Gratulujeme HC Kohouti Česká Třebová k celkovému vítězství. Děkujeme také všem našim soupeřům za napínavou sezónu.