Starší dorost poráží Kralupy

HC LITOMYŠL :  HK KRALUPY NAD VLTAVOU 5:3 /1:1,2:1,2:1/
Góly: Večeřa, 2x Vytlačil, Svatoš, Zahradník
Asistence: Voříšek Jakub, Polák, Zahradník

Rychlý a pohledný hokej se hrál před početnou návštěvou v hledišti zimního stadionu v Litomyšli v neděli 14.ledna v čase obvyklém pro zápasy A týmu. Utkali se zde naši starší dorostenci s neznámým soupeřem ze středních Čech, mužstvem Kralup. A bylo na co se dívat. Soupeř se po naší chybě ujal rychle vedení 0:1, ale za 2 minuty bylo po hezké akci srovnáno na 1:1. Takto i skončila první třetina přes řadu pěkných příležitostí na obou stranách včetně přesilových her na obou stranách.Ve druhé třetině pokračovala gólová přetahovaná,ale dotahoval už náš soupeř.
v pátek 26.ledna v 19.30 hodin,kdy přivítáme opět mužstvo ze středních Čech-HC JUNIOR MĚLNÍK.Přijďte kluky povzbudit!!!

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl

Dorost vítězně i v obou víkendových derby

HC Polička - HC Litomyšl 0:2HC Litomyšl - HC Choceň 4:0