Starší dorost - Drama se Světlou rozhodly nájezdy

GÓLY: Zahradník, Vytlačil, Svatoš
ASISTENCE: Koukal, Zahradník
NÁJEZDY: Večeřa, Svatoš

Dramatický zápas s tradičním soupeřem z KLD tentokrát dospěl do samostatných nájezdů,kdy po základní hrací době svítil na výsledkové tabuli vyrovnaný stav 3:3.V první třetině jsme soupeře po většinu přehrávali,ale ujal se jenom jeden gól a v konci třetiny přišlo z ojedinělé akce vyrovnání na 1:1.Druhá třetina patřila soupeři,kdy nám po dvou vydařených akcích odskočil na rozdíl 2 gólů a vpravdě mohlo být ještě hůře,kdyby nás nepodržel výborný brankář.Tahle část hry se nám vůbec nevydařila.Naopak v poslední třetině kluci vyvinuli na branku Světlé enormní tlak,ze kterého se ujaly 2  góly přes nespočet dalších možností.Hosté hrozili sporadicky,ale vždy velmi nebezpečně brejky.V době největšího náporu a snahy zápas otočit v náš prospěch ale přišlo vyloučení na naší straně a tak jsme se nakonec strachovali o perně vydřený bod.To se povedlo a přišly ke slovu nájezdy,které jsou vždy loterií.V nich jsme začali lépe my a vedli 2:0,ale nakonec jsme to na bonusový druhý bod nedotáhli a prohráli v nájezdech 2:3,celkem 3:4.Ale zejména za výkon v poslední třetině je nutné kluky pochválit a mělo by je to nabudit na další utkání s Kralupami nad Vltavou 14.ledna doma.

HC Mor.Třebová B : HC Litomyšl B

HC Mor.Třebová : HC Litomyšl B 2 : 1

Mladší dorost opět vítězně.

HC LITOMYŠL - Stadión NOVÝ BYDŽOV  7:1 (3:0,1:1,3:0) Branky: 2x Zahradník Jan,2x Farkas Daniel, 2x Dostál Jan, Edl Max.   ...

Elévové - výhra nad Chocní

HC Litomyšl : HC Spartak Choceň  10 : 4 ( 3 : 1 , 3 : 3 , 4 : 0 )

Starší dorost poráží Kralupy

Ztráta bodů může mrzet

Mladší dorost vítězí v Lomnici n.P.

Starší dorost v nedělní podvečer hostil HK Kralupy nad Vltavou

Elévové - první zápas na velkém hřišti

Zápas Dynamo Pardubice - Oceláři Třinec

Dárek pro Poličku