Starší dorost - Drama se Světlou rozhodly nájezdy

GÓLY: Zahradník, Vytlačil, Svatoš
ASISTENCE: Koukal, Zahradník
NÁJEZDY: Večeřa, Svatoš

Dramatický zápas s tradičním soupeřem z KLD tentokrát dospěl do samostatných nájezdů,kdy po základní hrací době svítil na výsledkové tabuli vyrovnaný stav 3:3.V první třetině jsme soupeře po většinu přehrávali,ale ujal se jenom jeden gól a v konci třetiny přišlo z ojedinělé akce vyrovnání na 1:1.Druhá třetina patřila soupeři,kdy nám po dvou vydařených akcích odskočil na rozdíl 2 gólů a vpravdě mohlo být ještě hůře,kdyby nás nepodržel výborný brankář.Tahle část hry se nám vůbec nevydařila.Naopak v poslední třetině kluci vyvinuli na branku Světlé enormní tlak,ze kterého se ujaly 2  góly přes nespočet dalších možností.Hosté hrozili sporadicky,ale vždy velmi nebezpečně brejky.V době největšího náporu a snahy zápas otočit v náš prospěch ale přišlo vyloučení na naší straně a tak jsme se nakonec strachovali o perně vydřený bod.To se povedlo a přišly ke slovu nájezdy,které jsou vždy loterií.V nich jsme začali lépe my a vedli 2:0,ale nakonec jsme to na bonusový druhý bod nedotáhli a prohráli v nájezdech 2:3,celkem 3:4.Ale zejména za výkon v poslední třetině je nutné kluky pochválit a mělo by je to nabudit na další utkání s Kralupami nad Vltavou 14.ledna doma.

Vstupné na 2.část a playoff KLM 2018-19

50 Kč  - dospělý  30 Kč  - zlevněné (studenti 10-18 let, ZTP)  zdarma  - děti do 10 let a hráči HC Litomyšl

Dorost vítězně i v obou víkendových derby

HC Polička - HC Litomyšl 0:2HC Litomyšl - HC Choceň 4:0