Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O hokeji ve zpravodaji Lilie 1/18

03.01.2018 | Petr Šilar

Vánoční svátky jsou za námi a stejně tak i základní část krajské hokejové ligy. V té hráči A týmu skončili ve spodní části tabulky a čekají je zápasy o účast v play off.  Nejsou to sice pozice, které očekávali fanoušci a vedení klubu před začátkem sezony, ale rozhodně není všem dnům konec. 

„Jsem nespokojený s výsledky, a také s nasazením hráčům. Pochvalu si zaslouží dorostenci, kteří odvádí i v seniorském týmu dobrou práci,” zhodnotil základní část soutěže Jan Svatoš, trenér A týmu. Ten také nastínil, jaké cíle má pro následující týdny. „Základem je postup do play off! Pak nás čeká těžký soupeř. Výhra ve čtvrtfinále by v tuto chvíli byla velkým úspěchem,” dodal trenér.

V dospělé kategorii se velmi dobře prezentují hráči B týmu. Ti v meziokresním přeboru válcují soupeře a mají velmi dobře nakročeno k prvnímu místu v tabulce. Vyřazovací souboje by tak mohli absolvovat jako favorité. 
Velmi dobře se prezentují mládežnické týmy. Sázka na profesionální vedení týmu pod dohledem zkušeného hokejového matadora Stanislava Mečiara vychází na výbornou. Zlepšené výkony lze sledovat napříč kategoriemi. Od přípravek počínaje a dorostem konče. Právě kategorie staršího dorostu nabízí pro diváka velmi zajímavé zápasy. V tuto chvíli se hraje nástavba, kde si vítěz zahraje o postup do nejvyšší soutěže. Hráčům Litomyšle jde hlavně o nasbírání zkušeností. „S těžkými soupeři jsme odehráli dobré zápasy a mnohdy nad očekávání. Hrajeme atraktivní hokej, což je nás cíl. Pro kluky je to ohromná zkušenost. Chceme končit v první polovině tabulky mezi celky, které si vyzkoušely první ligu. My s nimi chceme hrát vyrovnaná utkání,” řekl trenér  Bohumil Jakubec. Na mladých hráčích je vidět chuť se zlepšovat. Mnozí z nich se objevují v seniorské kategorii. „Jsou znát zkušenosti hráčů, kteří nastupují v prvním týmu,” podotknul Bohumil Jakubec.

Jak už to tak ve sportu bývá, tak se někomu daří lépe a jiným hůře. Dobrou zprávou je, že se hokeji v Litomyšli daří a divák má tak možnost sledovat po celou zimu zajímavá utkání. Mladí hráči jsou příslibem do budoucna. Navíc podporu si určitě zasluhuje každý, kdo nosí lilii na dresu. Přejme tedy všem hráčům chuť reprezentovat Litomyšl, funkcionářům elán na předávání zkušeností. Divákům se patří poděkovat za podporu malých i velkých hokejistů.

 
Aktuální články
Letní příprava ŽÁCI + ELEVOVÉ

Starší žáci, mladší žáci a elévové - TRÉNINKY NA SUCHU každé pondělí a středa od 17.00 na ZS. Sportovní oblečení a...

 
SOUSTŘEDĚNÍ - MLADOČOV 2018

Starší žáci, Mladší žáci + Elévové - 22. - 25.6.2018 závazné přihlášky posílejte SMS, Ladislav Klement 724 335 258 a Jan Jandík 728...

 
SOUSTŘEDĚNÍ - VRANICE 2018

pro kategorie 2009 a mladší - 14. - 17.6.2018 - ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY DO KONCE KVĚTNA nahlásit Aleš Rychtařík 606 624 680

 
O hokeji ve zpravodaji Lilie 4/18
 
PODĚKOVÁNÍ !!!
 
S ledem se rozloučili turnajem
 
Mladší dorost vyhrál nadstavbu regionální ligy mladšího dorostu!
 
S ledem se rozloučí nejmenší naděje
 
Starší dorostenci končí sezonu porážkou v Mělníku, celkově však na pěkném 7.místě
 
Lilie byla zašlapána koňskými kopyty
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018, 17:00
E0196
4:4
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 18.03.2018, 17:30
E0197
6:1
HC Hlinsko - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS