Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost z Chotěboře body neveze

17.12.2017 | David Večeřa

HC CHOTĚBOŘ : HC LITOMYŠL 5 : 3 /4:1, 0:0, 1:2/
góly: Voříšek Jakub 2,Večeřa
asistence: Vytlačil, Fila,Voříšek Jakub

První utkání nádstavby na půdě soupeře jsme bohužel začali příliš lehkovážně a domácí na nás vlétli jako uragán, vědomi si nulového zisku bodů na svém kontě. Domácí si jezdili naší obranou jako nůž máslem, přečíslovali nás po chybách ve středním pásmu a tak za cca 13 minut byl stav na ukazateli skóre  4:0. A mohlo být ještě hůře, neboť brankář ještě řadu šancí pochytal. Teprve potom jsme si uvědomili, že jsme nepřijeli pouze jako tréninkový kompars a alespoň využili přesilovou hru, takže na konci první třetiny byl stav 4:1. Bohužel, jak se nakonec ukázalo, katastrofální začátek zápasu byl rozhodující pro celkový výsledek utkání. Zbylé 2 třetiny jsme soupeře přehrávali, ve 2.třetině byl naše převaha bez gólového efektu, chyběla finální přihrávka a také troška štěstí. Góly jsme začali dávat ve 3.třetině po velikém tlaku na branku domácích jsme snižovali na 3:4 a 4 minuty před koncem zápasu. Bohužel jsme si šanci na zvrat pokazili sami dvěma zbytečnými vyloučeními v závěru, které soupeř potrestal šťastným gólem na konečných 5:3. Pochválit lze kluky za to, že zápas i za nepříznivého stavu v úvodu utkání nevzdali a snažili se o zvrat, byť se jim to nakonec nepodařilo.
Další zápas hrají starší dorostence v pátek 22.12 v 19:30 hod doma s týmem HC PODĚBRADY. Zveme všechny fanoušky a fanynky včetně FANCLUBU - přijďte nás povzbudit a vytvořit bouřlivou atmosféru!

 
Aktuální články
HC Mor.Třebová B : HC Litomyšl B

HC Mor.Třebová : HC Litomyšl B 2 : 1

 
Mladší dorost opět vítězně.

HC LITOMYŠL - Stadión NOVÝ BYDŽOV  7:1 (3:0,1:1,3:0) Branky: 2x Zahradník Jan,2x Farkas Daniel, 2x Dostál Jan, Edl Max.   ...

 
Elévové - výhra nad Chocní

HC Litomyšl : HC Spartak Choceň  10 : 4 ( 3 : 1 , 3 : 3 , 4 : 0 )

 
Starší dorost poráží Kralupy
 
Ztráta bodů může mrzet
 
Mladší dorost vítězí v Lomnici n.P.
 
Starší dorost v nedělní podvečer hostil HK Kralupy nad Vltavou
 
Elévové - první zápas na velkém hřišti
 
Starší dorost - Drama se Světlou rozhodly nájezdy
 
Zápas Dynamo Pardubice - Oceláři Třinec
 
Utkání
Muži | Neděle 14.01.2018, 17:00
E0148
8:0
BK Havlíčkův Brod - HC Litomyšl
 
Muži | Sobota 27.01.2018, 17:00
E0151
VS.
HC Polička - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS