Drama v úvodním zápase nádstavby,RLSD

02.12.2017 | Večeřa David

HC LITOMYŠL :  TJ SPARTAK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
3 : 4  SN /1:1, 1:2, 1:0, SN 1:2 /
góly: Polák, 2x Zahradník
asistence: Svatoš, Bláha
nájezd proměnil Svatoš

V úvodním zápase nádstavby jsme se utkali s druhým týmem Hradecké skupiny RLSD Novým Městem. Od začátku jsme v rychlém a tvrdém zápase drželi se soupeřem krok, byť stále dotahivali 1 golový náskok soupeře. 2 minuty přes koncem utkání jsme vyrovnali na 3:3, takže rozhodovali nájezdy. V těch jsme bohužel měli smůlu a překonali brankáře Nového Města jenom jednou, přičemž hosté 2x, takže bonusový druhý bod si odváží soupeř. Škoda neproměněných přesilových her a individuálních chyb v nich, možná by byl výsledek veselejší. Každopádně si kluci ze staršího dorostu zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a snahu utkání zvrátit a vybojovaný bod v závěru utkání. Též děkujeme fanclubu za jeho povzbuzování po celý zápas, také všem fanouškům ledního hokeje, kteří zápas navštívili. Další zápas hrajeme v PÁTEK 8.12 v 19.30 hodin s HC CHRUDIM.Přijďte nás povzbudit!!!

Starší dorost hostí lídra tabulky a aspiranta na postup do kvalifikace o Extraligu SDO

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONECpátek 23.2 v 19.30 hodin na ZS v Litomyšli

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř