Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtvrtfinále play-off: Síly spolu poměří Litomyšl a Moravská Třebová

04.02.2020 | Daniela Holingerová

V neděli 2. února začalo play- off! Tabulka už předem určila, že se naším čtvrtfinálovým soupeřem stane Moravská Třebová. Vzájemná utkání, ve kterém náš A tým poměřil síly, určila tyto výsledky 3:7, 10:5 a 4:7.

Play- off jsme začali v Moravské Třebové a 5. února se série zápasů vrátí na domácí led. Proto zveme všechny fanoušky, aby do Litomyšle přišli podpořit svůj tým při důležitém a dalším těžkém kroku této čtvrtfinálové série.

Požádali jsme kluky z kabiny o pár slov:

Ondřej Dvořák: ,,Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří nám přijeli fandit do Moravské Třebové a pomohli nám dokázat snad až nemožné, a to za toho stavu, co tam svítil na začátku druhé třetiny. Tímto bych chtěl všechny fanoušky pozvat na druhý, dost důležitý zápas v Litomyšli. Určitě Vás budeme zase potřebovat a doufám, že se vás zapojí do fandění co nejvíce...
Budeme to potřebovat, budeme potřebovat toho šestého hráče, kterým jste právě vy, fanoušci litomyšlské jiskry. Určitě vím, že to není lehké překřičet asi jeden z nejlepších fanklubů v kraji, ale věřím, že když se zapojíte všichni, určitě to dokážete.. My uděláme vše, co bude v našich silách a naším výkonem Vás opět potěšíme. Takže přijďte ve středu všichni na hokej fandit! Děkujeme!

Filip Klička: ,,Chtěl bych pozvat všechny fanoušky na středeční zápas play-off proti Moravské Třebové, je to pro nás velmi důležitý a těžký zápas a všichni budeme rádi za Vaši podporu. “

Tomáš Mečiar: ,,Zdravím všechny z Litomyšle a okolí. Chtěl bych Vás pozvat na středeční utkání s Moravskou Třebovou. Budeme potřebovat každý hlas a není ostuda fandit tak krásnému sportu jako je hokej. V neděli jsme dokázali, že se dá otočit i nepříznivý výsledek 5:0 a ještě vyhrát. Pojď i ty svým hlasem nám pomoct udělat veledůležitý druhý krok.

Filip Vomočil: ,,Chtěl bych pozvat všechny fanoušky Litomyšle na domácí utkání proti Moravské Třebové. Jedná se o druhé čtvrtfinálové utkání, poté co jsme vyhráli na soupeřově ledě a udělali tak první krok za postupem do semifinále. Soupeř předvádí kvalitní a bojovný hokej o každý centimetr ledu, proto budeme potřebovat Vaši podporu z tribuny. Tak ve středu na značkách.

Ondřej Bláha: ,,Na Moravskou Třebovou jsem se osobně velice těšil. Mají velmi kvalitní tým, zápasy s nimi mají náboj, jsou tvrdé. V neděli jsme ukázali, že bojujeme jeden za druhého a otočili jsme zápas ze stavu 5:0 na 6:7! Myslím si, že nás to všechny v kabině velice nakoplo a máme chuť sérii vyhrát. Chtěl bych tak pozvat fanoušky ve středu od 18:30 hodin na zimní stadion v Litomyšli a poprosit je, aby vytvořili co nejlepší atmosféru.

David Barkóci: ,,Po nedělním zápase v Moravské Třebové není pochyb, že se bude na co dívat. Budu rád, když nás fanoušci přijdou podpořit v prvním domácím čtvrfinálovém zápase.

Milan Ostřanský: ,,První zápas se pro nás sice nevyvíjel dobře, ale druhou polovinu zápasu jsme ukázali, jakou máme sílu a přesně tu budeme chtít ukázat i v prvním domácím utkání play-off. Přijďte nás podpořit proti tradičnímu soupeři a vytvořit minimálně stejnou atmosféru, jaká byla v Moravské Třebové!

 
Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
E0004
VS.
HC Chotěboř - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS