REDSTONE EL JUNIORŮ: Hokejové drama v Porubě se smolným koncem

HC RT TORAX PORUBA : HC LITOMYŠL 6:5 /2:4, 2:1, 2:0/
góly: Bláha, 2x Jakubec, 2x Večeřa
asistence: 2x Voříšek, 2x Bláha, Sajdl, Jakubec, Večeřa

V Torax aréně začali naši kluci skvěle a v 18.minutě vedli 4:1 po vydařeným akcích zakončených gólem. Bohužel v konci první třetiny domácí lacině snížili, ve druhé třetině nejprve domácí se přibližují na 3:4, ale naši opět odskakují gólem v přesilovce na 3:5 a vypadalo to slibně. Bohužel po nedůraze u branky snižují domácí 1,2 s před sirenou na 4:5, aby pak v úvodu opět po chybě našich vyrovnali na 5:5. Třetí třetina byla vyrovnaná, chvíli měli navrch Porubští, pak zase naši a když už to vypadalo na prodloužení, tak po chybném rozehrání přišel trest v podobě nahození puku na naši bránu od modré čáry, které k němému úžasu všech v čase 59,52 propadlo do brány-6:5! S obrovským zklamáním opouštějí naši borci led Torax arény znovu bez bodu, byť po většinu zápasu vedli. Bohužel ztráta koncentrace a nedůraz na konci třetini celého zápasu stejně jako v úvodu 3.části hry jim sebraly šanci na zisk alespoň jednoho bodu. Přesto je nutné kluky pochválit a povzbudit, neboť opět prokázali, že mohou hrát rovnocenné partie i s tak zvučnými soupeři, jací jsou ve skupině Východ Redstone ELJ s nesrovnatelným hokejovým zázemím a širokým výběrem hráčů, z nichž celá řada hraje v mužské kategorii Chance ligu či alespoň 2.hokejovou ligu.