Béčko dovezlo z Poličky tři body.

18.11.2017 | Jaroslav Flach

HC Polička B : HC Litomyšl B   5 : 7

Fyzicky náročné utkání v Poličce jsme ustáli na Výbornou. Celé utkání na dvě pětky, proti mladému týmu Poličky hrajícího v šestnácti, bylo opravdu náročné, ale celý zápas jsme měli pod kontrolou. Polička jen dotahovala.

Branky stříleli Ondra Dospěl 2x, Petr  Pešina, Honza Joukl, Honza Jirmásek, Filip Sokol a Jarda Vostrčil.

Starší dorost hostí lídra tabulky a aspiranta na postup do kvalifikace o Extraligu SDO

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONECpátek 23.2 v 19.30 hodin na ZS v Litomyšli

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř