Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři na favorizované Ústí nestačili, ve vyrovnaném utkání s Pískem jim vyschnul střelecký prach

25.03.2019 | Večeřa David

HC LITOMYŠL : HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 2:7 /1:4,1:2,0:1/
góly: 2x Večeřa
asistence: Voříšek, Vytlačil

HC  LITOMYŠL : IHC PÍSEK 0:3 /0:2,0:1,0:0/

První domácí zápas kvalifikace o DHL Extraligu juniorů ve skutečnosti se rozhodnutím VV ČSLH jedná pouze o závěrečný turnaj vítězů nadstaveb o konečné umístění v Regionální lize juniorů v sezoně 2018/2019/hostili naši junioři asi největšího favorita kvalifikace Slovan Ústí nad Labem. Od počátku se do něj zakousli bez bázně a vytvořili si několik tutovek, které ovšem vychytal skvělý brankář hostů Volke. A tak se naplnilo pověstné nedáš-dostaneš  a hosté po perfektně sehraných kombinacích zakončovali přesně a postupně až na 0:4. To byla pro bojovně naladěné domácí studená sprcha, zvláště když hosté navíc hráli přesilovku, kde naštěstí několik dalších tutovek neproměnili. Paradoxně v oslabení se našim  podařilo ujet a skórovat na konci první třetiny 1:4. Bezmála 350 diváků sledovalo rychlý hokej v podání obou týmů, hosté z Ústí však byli přece jenom přesnější v přihrávkách i zakončení. Druhá třetina začala jako ta první, velkým náporem našich kluků a několikrát chybělo trochu štěstí či pár centimetrů ke vstřelení branky. Hosté se ale úspěšně ubránili a postupně přebrali taktovku hry, což se projevilo i na skóre- 1:6. Výsledek byl pro naše juniory ale příliš krutý a neodpovídal obrazu hry na ledě, opět na konci třetiny se podařilo po hezké souhře první pětky vstřelit druhý gól na 2:6. Ve třetí třetině si už favorizovaní hosté vysoký náskok s přehledem pohlídali a naopak přidali ještě gól na konečných 2:7. Přes celkově nepříznivý výsledek si troufám tvrdit, že to byl zatím nejlepší výkon litomyšlských juniorů v kvalifikaci, kterému nechyběla bojovnost,tempo a spousta pěkných akcí, bohužel většinou bez gólového efektu. A tak zkušený a vyzrálý soupeř s několika hráči, hrajícími  za muže ve vyšších soutěžích /např Chance liga/, nás nemilosrdně trestal vysokou produktivitou. Přesto se kluci nemají vůbec zač stydět a zaslouží si velkou pochvalu za bojovnost a snahu výsledek zkorigovat během celého utkání i za výrazně nepříznivého stavu. Zveme všechny fanoušky a fanynky na další zápas v ÚTERÝ 26.3 v 18.30 HODIN proti mužstvu IHC PÍSEK, které aktuálně vede tabulku se 3 výhrami. První utkání v Písku jsme po vyrovnaném průběhu prohráli 3:2. Přijďte kluky povzbudit!!!

 
Aktuální články
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch

„Věřím, že kluci zúročí nasbírané zkušenosti v litomyšlském áčku,“ říkají trenéři hokejové juniorky po první...

 
Vzpomínáme ....

Dne 16. dubna 2020 nás opustil bývalý hráč, dlouholetý činovník a velká osobnost litomyšlského hokeje  pan Zdeněk Hanus.

 
Veselé Velikonoce

Přejeme Vám veselé Velikonoce. HC Litomyšl

 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
V komorní atmosféře se rozloučili hráči vítězně
 
HOKEJOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK JE ODLOŽEN!!!
 
CHCEŠ HRÁT EXTRALIGU? ZRUŠENO!!!
 
Hokejový turnaj přípravek ročník 2012 a mladší
 
Utkání
Muži | Neděle 01.03.2020, 17:00
E0150
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS