2.kolo KV pátek 22.3:
HCM WARRIORS BRNO:HC LITOMYŠL 3:2 /2:0,1:2,0:0/
góly:Voříšek 2
asistence:Fila,Hricuš

Bohužel ani ve druhém kvalifikačním zápase o extraligu juniorů naši junioři nezískali ani bod,prohráli v Brně s Warriors 2:3, přestože byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Paradoxně rozhodly dvě naše přesilové hry, při kterých jsme nejen gól nedali, ale naopak 2x inkasovali po hrubých chybách. Zvláště pak podruhé v době největšího náporu na konci druhé třetiny, ve které jsme měli jasně navrch a dorovnali skóre první třetiny na 2:2. Gól domácích na 3:2 v závěru druhé třetiny po našem nedorozumění při rozehrávce v přesilové hře se ukázal jako rozhodující. V poslední třetině byly šance na obou stranách, ale branka nepadla ani při naší závěrečné hře bez brankáře. Odjíždíme tedy i z Brna bez bodu a budeme doufat, že to napotřetí konečně vyjde v NEDĚLI 24.3 v 16.00 hodin na domácím stadionu, kde hostíme HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM, vítěze nádstavbové skupiny O. Ústí získalo 3 body za domácí výhru nad Warriorem 8:2 a včera prohrálo doma s Pískem 4:5. Šanci odčinit 2 smolné porážky na venkovních kluzištích tedy naši junioři jistě mají a proto je přijďte v hojném počtu POVZBUDIT!!!

BÉČKO OPĚT MISTREM!

B-tým po roce opět nejlepším týmem meziokresního přeboru.

Pozvánka na hokejový ples HC Litomyšl

MUSIC CLUB KOTELNA | 23. BŘEZNA 2024 | ZAČÁTEK 19:00

BÉČKO VYHRÁLO PRVNÍ FINÁLOVÝ ZÁPAS

V prvním utkání slaví naše béčko výhru. Druhý a možná rozhodují zápas odehrajeme v neděli 10. 3. 2024 od 17:00 na ZS ve Skutči....