Hc Litomyšl B : HC Polička 7 : 6

10.11.2018 | Jaroslav Flach

Vítězství !!!!!!!!!!!
HC Litomyšl B : HC Polička 7 : 6
Po třetinách 1 : 2, 5 : 1 a 1 : 3 jsme zaslouženě vyhráli.
Hosté hráli velice tvrdě, ale my jsme nezůstali pozadu, ještě jsem neviděl kluky hrát tak tvrdě. V první třetině byla hra vyrovnaná. Ve druhé byla naše jasná převaha korunovaná i brankami a vedli jsme zaslouženě 6 : 3. Ve třetí jsme hned v úvodu zvýšili na 7 : 3. Zdálo se, že je rozhodnuto. Bohužel se po zákroku tří soupeřových hráčů, při průniku do jejich obranné třetiny zranil Jirka Drobný. Nevypadalo to vůbec dobře a byl odvezen záchrankou do nemocnice. Všichni mu přejeme brzké uzdravení!!!. Tenhle okamžik kluky očividně rozhodil a soupeř dotáhl až na rozdíl jedné branky. Šest minut do konce a výsledek 7 : 6.
V té chvíli se ukázala zkušenost našeho týmu a soupeře jsme k vyrovnání nepustili ani při power play.
Branky: Martin Večeřa 2x, po jedné Petr Pešina, Vojta Lustyk, Lukáš Vytlačil, Pepa Hynek a Honza Joukl.
Díky 90ti divákům za povzbuzování !!!
Příští domácí zápas sehrajeme v pátek 23.11. od 19:30 s hokejisty Žamberka.

Muži | Neděle 18.11.2018, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl