Vedoucí celek ligy byl nad naše síly

06.11.2017 | Petr Šilar

Zápas s vedoucím celkem ligy byl nejlepší pozvánkou na hokej. Neoblíbený soupeř z Chrudimi přijel v plné polní a od prvních minut dával najevo, kdo je na hřišti favorit. Ostré brusle však doplnily i lokty, a tak zápas bolel od první minuty.

Vlčí smečka z Jablonce ukázala svojí sílu

HC LITOMYŠL : HC VLCI JABLONEC  3:8 /0:1,2:2,1:5/góly:Polák,Voříšek Jakub 2asistence:Zahradník,Svatoš,Vytlačil 2

SEMIFINÁLE JE TU !!

Náš A-tým míří do semifinále KLM, po vyřazení favorizované Chrudimi, se utkáme s Kohouty ze sousední České Třebové.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

Touha je zázrak

Starším dorostencům Poděbradka opět chutnala

Pozvánka na hokej !!!

Starší dorostenci porážejí HC Chotěboř